Дмитро Бабун

ПРО НАС

Медичний центр « ГРАВІМЕД » це сучасне підприємство в галузі охорони здоров’я, яке надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам.
Наша місія полягає у наданні якісної, доступної медичної послуги та в створенні умов для формування справжнього « сімейного лікаря », який стане провідником та другом для пацієнта на протязі всього життя.
В основу розвитку покладено надання медичних послуг з супроводу пацієнта та його оточення від моменту першого візиту в клініку ( з метою планування вагітності, постановки на облік вже вагітної жінки тощо) до пологів, а також подальший супровід матері, дитини, і всіх оточуючих членів родини. Тобто від «зачаття до зачаття», «від покоління до покоління».
Спираючись на принципи надання послуг сформовано
Наш девіз: Разом через покоління!


В своїй роботі ми керуємся простими принципами, вони лежать в основі нашої філософії і будуть служити керівництвом для всіх тих, хто тут працює:

Якість, Співчуття, Цілісність, Командна робота, Інновації.


Технології

Підбір медичного обладнання здійснювався в умовах тісної співпраці лікарів – клініцистів та представників провідних виробників медичної техніки. Всі діагностично – лікувальні прилади оснащені повним набором датчиків та програмних опцій, що дозволяє в повному обсязі використовувати їх численні технічні можливості. Подібний підхід до використання технічних можливостей зберігається і по сьогодні. Вся медична техніка центру має найсучасніше та найновіше технічне забезпечення і всі апарати, що знаходяться в активі, є флагманськими моделями серед існуючих на сьогоднішній день. Серед виробників преференцію надано компаніям Сімменс та Дженерал Електрик. А саме їх провідним сканерам Acuson X1000 та Voluson E8 Expert.

Наші партнери

Жоден медичний центр, який прагне забезпечити повноціний та всеохоплючий процес надання медичних послуг, не може зробити цього самостійно. Кожна подібна організація потребує надійних та професійних партнерів. Проаналізувавши ринок медичних послуг України, ми уклали партнерські договори про співробітництво з лідерами діагностичної галузі українського ринку. Медичний центр «Гравімед» висловлює подяку за надання допомоги в формуванні повноцінних медичних послуг нашим партнерам:

Відділу цитогенетичних досліджень клініки «Вікторія»
Медичній лабораторії «Омега -Київ»
Медичній лабораторії «Лабораторія др.Рьодгера»
Медичній лабораторії “СІ ЕС ДІ ХЕЛС КЕА”
Відділу пренатальної лабораторної діагностики клініки «Геном»
Медичній лабораторії «Інститут мікробіологічних досліджень»
Наш центр відкритий до співпраці з усіма установами та організаціями, як в галузі охорони здоров’я так і за її межами.

На чому ми стоїмо

НАШІ ЦІННОСТІ


ЯКІСТЬ

Ми прагнемо до досягнення світових стандартів в медичних послугах і будемо підтримувати їх, постійно вдосконалюючи наші знання і оцінюючи нашу роботу.


ПОСЛУГИ

Ми будемо прагнути перевершити очікування наших пацієнтів керуючить принципом « потреби пацієнта понад усе»


СПІВЧУТТЯ

Ми продемонструємо нашу прихильність турботі, надаючи комфортне і сприятливе середовище для наших пацієнтів, їх сімей та один для одного.


ЦІЛІСТНІСТЬ

Ми будемо прагнути дотримуватися найвищих професійних стандартів і моральних принципів з прихильністю довірі, чесності, конфіденційності, повазі та прозорості.


КОМАНДНА РОБОТА

Ми будемо співпрацювати і ділитися знаннями в інтересах наших пацієнтів, наших співробітників, колег.


ІННОВАЦІЇ

Ми будемо вітати зміни і заохочувати нововведення, постійно прагнучи розробити більш ефективні способи досягнення наших цілей.0123456789001234567890

МІСЯЦІВ

продуктивної взаємодії та позитивних емоцій між лікарями та паціентами


0123456789001234567890

ЛІКАРІВ

що гармонійно поєднують в собі професіоналізм, досвідченность та прагнення досконалості0123456789001234567890

НЕМОВЛЯТ

народилося у щасливих батьків під спостереженням наших спеціалістів


01234567890012345678900123456789001234567890

ПАЦІЕНТІВ

які поринули в світ турботи та уваги справжніх професіоналів закоханих в свою справу


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Публікації

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017