Пренатальний скринінг


Пренатальний скринінг – це безпечний  та простий у виконанні тест, який проводиться під час вагітності. Він дає можливість оцінити вірогідний ризик багатьох хромосомних станів та вроджених вад вашого малюка, окрім цього дозволяє виділити групи високих перинатальних ризиків, до яких відноситься прееклампсія, затримка розвитку плода та передчасні пологи.

Незважаючи на те, що більшість малюків народжуються здоровими, ризик народження дитини з вродженими вадами, на жаль, стосується багатьох родин в нашій країні.

                                                        Неінвазивний тест пренатальної діагностики (NIPT)

Проводиться з 10 тижня вагітності, дозволяє визначити кількість копій хромосом 13, 18, 21, X, Y та стать дитини, тим самим виключити генетичні захворювання зціпленні зі статтю (гемофілія А, міодистрофія Дюшенна-Беккера). Даний тест рекомендований жінкам віком старше 35 років, при наявності хромосомних патологій в сімейному анамнезі та при обтяжливому акушерському анамнезі («звичне» невиношування вагітності та загроза переривання вагітності в ранні терміни).
На сьогоднішній день тест NIPT є альтернативою, що дає можливість знизити необхідність проведення інвазивних методів пренатальної діагностики, які в меншій мірі, але все ще зберігають ризики протікання вагітності.

                                                       Комбінований скринінг першого триместру

Скринінг перщого триместру проводиться в терміні 11 – 13 тижнів вагітності, який включає в себе ультразвукове дослідження, анамнестичні дані вагітної та біохімічний аналіз крові.
Ультразвукове дослідження виявляє УЗ-маркери, що часто зустрічається в популяції хромосомних аномалій та вад розвитку плода, також виявляє та передбачає розвиток прееклампсії.
Біохімічний аналіз крові включає визначення рівня білків вільного Бета-ХГЛ (β-hCG)та білком А- пов’язаним з вагітністю (PAPP-A), що дозволяє оцінити ризик генетичних синдромів – синдрома Дауна, трисомії 13,18 та анеуплоїдій. Додаткове визначення плацентарного фактора росту (PLGF) виділяє групи ризику по прееклампсії та затримки розвитку плода.

                                                        Комбінований скринінг другого триместру

Оптимальний термін проведення скринінгу другого триместру 18 – 21 тиждень вагітності. Результати скринінгу включають в себе множинні маркери, які надають інформацію про можливі ризики народження дитини з вродженими вадами та генетичними синдромами.
Ультразвукове дослідження на цьому терміні вагітності дозволяє детально вивчити анатомію дитини та виявити вроджені вади, наприклад, відкриті дефекти нервової трубки (spina bifida) та дефекти черевної стінки плода.
Біохімічні тести мають декілька варіантів:
• Подвійний тест: визначає два маркера – β-hCG та AFP
• Потрійний тест: визначає три маркера – β-hCG, AFP та uE3
• Четверний тест: визначає чотири маркера – β-hCG, AFP, uE3 та інгибін A.
При виявленні високих груп перинатального ризику існує можливість проведення додаткових діагностичних обстежень, таких як біопсія ворсин хоріона або амніоцентез та кордоцентез.


Послуги

  • Біохімічний скринінг І триместру (вагітність 11+0-13+6 тижнів): бета-ХГЧ,PAPP-A для розрахунку хромосомного ризику на програмному забезпечені ASTRAIA500
  • Розширений біохімічний скринінг І триместру (вагітність 11+0-13+6 тижнів): бета-ХГЧ,PAPP-A для розрахунку хромосомного ризику на програмному забезпечені ASTRAIA800
  • Біохімічний скринінг I триместру (вагітність 11+0-13+6 тижнів): бета-ХГЧ, PAPP-A и PIGF (placenta growth factor) для розрахунку хромосомного и перинатального ризиків на програмному забезпеченні ASTRAIA1350
  • Біохімічний скринінг ІІ триместру (вагітність 16-18 тижнів): (ХГЛ, АФП, естрадіол) для розрахунку хромосомного ризику на програмному забезпеченні BRAMS Fast Screen Pre I Plus і Lyfe Cyckle)500
  • Біохімічний скринінг II триместру (вагітність 16-18 недель):ХГЧ, АФП, естрадіол та PIGF (placental growth factor) для розрахунку хромосомного ризику на програмному забезпеченні BRAMS Fast Screen Pre I Plus i Lyfe Cyckle1350


РОЗДІЛИ
Запис на прийом


+38 (044) 333-61-08

+38 (067) 530-88-55


Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акция на массаж
Акційна пропозиція !!!
«Впевнена жіночність»
18% знижка

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019