Статті


cervikometriya-1.jpg

Що таке цервікометрія і чи потрібна ця процедура майбутній мамі?

Вагітність – це, мабуть, найважливіший і хвилюючий період у житті кожної жінки. Він сповнений яскравими емоціями та щастям очікування першої зустрічі з малюком. Однак, як показує медична практика, не завжди вагітність можна назвати ідеальною.

Час від часу майбутній мамі доводиться звертатися до лікаря з тривожними ознаками перинатальної патології або ж дізнаватися від фахівців про ускладнення, здавалося б, ідеальної вагітності, що протікає без видимих ​​проблем.


doula-1.jpg

Доула: хто це така і чи потрібна вона при пологах

Слово «доула» з грецької мови — «рабиня». Однак в сучасному світі у цього поняття з’явилося зовсім інше значення. Сьогодні це помічниця жінки під час пологів, її берегиня і провідник на шляху до материнства. Давайте докладніше поговоримо про те, звідки взялися доули та в чому полягають їх функції.
Все, що ви хотіли знати про доул та їх присутність при пологах — в нашому матеріалі.


kormlenie-1.jpg

Користь грудного вигодовування: про що треба знати

Виношування і народження дитини – це безцінний життєвий досвід, сповнений емоцій і зважених рішень одночасно. Чи варто годувати дитину грудним молоком? Це одне з найбільш важливих питань, відповісти на яке повинна для себе кожна майбутня мама. Від особистого вибору жінки та рішення налагодити грудне вигодовування залежить її власне здоров’я і майбутнє новонародженого малюка.


toksikoz-1.jpg

Токсикоз: міфи та реальність

Майже кожна жінка під час виношування дитини стикається з таким не найприємнішим явищем як токсикоз. Він часто є предметом бурхливих обговорень в залі очікування жіночої консультації. Навколо нього існує маса навколонаукових міфів. Мама, бабусі  та більш досвідчені подруги можуть дати безліч порад та рецептів, які дозволять позбутися токсикозу. Спробуємо розібратися, що ж ми знаємо про цей стан, та відокремити при цьому міфи від медичної правди.


oteki-1.jpg

Набряки під час вагітності: що робити майбутній мамі?

Набряки кінцівок – напевно це один з найпоширеніших супутників вагітності. Чи можна уникнути набряку ніг або хоча б зменшити його прояви? Чи можуть набряклі ноги бути ознакою більш серйозних патологій? У цьому питанні обов’язково треба розібратися більш докладно.

Чому набрякають ноги під час вагітності?

Цей неприємний стан пов’язаний з тим, що в організмі вагітної жінки є надлишкова рідина. Зазвичай набряклість найбільш виражена в кінцівках – в руках та ногах. Незважаючи на те, що набряки можуть з’явитися у будь-якої людини за абсолютно різних обставин, вони найбільш поширені у майбутніх мам.


amneo-1.jpg

Що таке амніоцентез і кому необхідна ця процедура?

Діагностичну процедуру, яку лікарі називають амніоцентезом, використовують для виявлення генетичних проблем і вроджених дефектів у плода. Під час процедури лікар візьме невелику кількість навколоплідних вод за допомогою спеціальної голки.

Крім захисту малюка в утробі матері амніотична рідина сприяє правильному розвитку легенів дитини, її травної системи, м’язів і кісток. Також до її складу входять хімічні речовини, які розкажуть фахівцям про розвиток плода в маминому животику.

Проаналізувати склад амніотичної рідини фахівці зазвичай рекомендують в другому триместрі, між 15 і 20 тижнями вагітності. Ваш гінеколог може призначити цей вид діагностики і під час третього триместру, щоб перевірити наявність інфекційних захворювань або переконатися, що легені дитини розвиваються в рамках допустимих норм.


gormon-1.jpg

ХГЛ: коли збільшується цей показник?

ХГЛ – один з головних гормонів вагітності, який виробляється тканиною хоріона вже на 6-8 день після успішного зачаття. Підвищення його рівня вважається одним з основних способів раннього виявлення вагітності і є ознакою благополучного її розвитку.

Функцій у цього гормону чимало – він відповідає за підтримку вагітності, бере участь у формуванні статі плода, захищає ембріон, запобігаючи відторгненню чужорідного для імунної системи матері організму.


pitanie-beremennoy-zhenschiny-1200x801.jpg

Чи працює правило «їж за двох»?

Тіло майбутньої мами проходить через безліч емоційних і фізичних випробувань під час вагітності. У цей період як ніколи важливий здоровий спосіб життя і правильне гармонійне харчування.

Основою харчування вагітної жінки повинна стати збалансована дієта, яка дозволить добре себе почувати під час виношування дитини. Багате поживними речовинами щоденне меню майбутньої мами буде сприяти успішному розвитку малюка.


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Публікації

Інформація

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017