Статті


beremenaya.jpg

Пояснюємо. Дбаємо. Не панікуємо.

Вагітна жінка часто дуже вразлива до будь-яких фраз, що характеризують її вагітність не так, ніж вона очікувала. Тому іноді доводиться підбирати більш м’які інформаційні назви.

Спробую пояснити, що мають на увазі акушери-гінекологи, лікарі інших спеціальностей, як визначають ці ризики, що пропонують жінці, вагітність якої віднесена до високого ризику.


bakteriuriya.jpg

Бактерії в сечі при вагітності: небезпечно чи норма?

Безсимптомна бактеріурія  – це стан, при якому в посіві сечі виявляється зростання бактерій (в нормі сеча стерильна), при відсутності ознак інфекції, таких як – болі чи дискомфорт при сечовипусканні, підвищена температура та інші суб’єктивні ознаки захворювання сечовивідних шляхів.


osobennie-1.jpg

Тримати руку на пульсі: чому потрібно знайти “свого” лікаря для недоношеної дитини

Будь-яка маленька дитина, що з’явилася на світ до 37 тижня вагітності з масою тіла менше ніж 2500 г, вважається недоношеною. Для медичних працівників та батьків малюка, які планували першу зустріч з ним лише через пару місяців, стан здоров’я дитини викликає занепокоєння та тривогу.

Сьогодні вчені проводять сотні досліджень для вивчення оптимального розвитку недоношеної дитини. Протоколи догляду за передчасно народженими дітьми, опубліковані в журналі Neonatology за жовтень 2008 року, передбачають, що темпи зростання таких дітей повинні максимально відповідати внутрішньоутробним показникам розвитку.


porok-1.jpg

Вади серця – чому важливо дізнатися якомога раніше?

Вада серця у плода – вельми серйозний діагноз, дізнатися про який боїться кожна майбутня мама. Він ставить під сумнів не тільки здоров’я, повноцінне, здорове та щасливе майбутнє дитини, але іноді загрожує й самому життю. З 1000 малюків 8-10 народжуються з різноманітними вадами серця. Говорити про це страшно, але потрібно, адже чим раніше будуть виявлені патології, тим більше шансів попередити важкі ускладнення патології. Виявити вади серця у плода на ранніх етапах можна тільки за допомогою ультразвукової діагностики.


cervikometriya-1.jpg

Що таке цервікометрія і чи потрібна ця процедура майбутній мамі?

Вагітність – це, мабуть, найважливіший і хвилюючий період у житті кожної жінки. Він сповнений яскравими емоціями та щастям очікування першої зустрічі з малюком. Однак, як показує медична практика, не завжди вагітність можна назвати ідеальною.

Час від часу майбутній мамі доводиться звертатися до лікаря з тривожними ознаками перинатальної патології або ж дізнаватися від фахівців про ускладнення, здавалося б, ідеальної вагітності, що протікає без видимих ​​проблем.


doula-1.jpg

Доула: хто це така і чи потрібна вона при пологах

Слово «доула» з грецької мови — «рабиня». Однак в сучасному світі у цього поняття з’явилося зовсім інше значення. Сьогодні це помічниця жінки під час пологів, її берегиня і провідник на шляху до материнства. Давайте докладніше поговоримо про те, звідки взялися доули та в чому полягають їх функції.
Все, що ви хотіли знати про доул та їх присутність при пологах — в нашому матеріалі.


kormlenie-1.jpg

Користь грудного вигодовування: про що треба знати

Виношування і народження дитини – це безцінний життєвий досвід, сповнений емоцій і зважених рішень одночасно. Чи варто годувати дитину грудним молоком? Це одне з найбільш важливих питань, відповісти на яке повинна для себе кожна майбутня мама. Від особистого вибору жінки та рішення налагодити грудне вигодовування залежить її власне здоров’я і майбутнє новонародженого малюка.


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017