fbpx

Пренатальний скринінг I триместру: на що звернути увагу?

03.05.2018 0
1_skrining-1200x628.jpg

Скринінгові тести

Скринінгові тести – це нова неінвазивна система оцінки ризиків, яка базується на результатах аналізу крові та УЗД плоду для визначення ризиків наявності у дитини генетичних порушень, у тому числі синдром Дауна.

За даними медичної статистики, щороку в нашій країні народжується більше 400 дітей з синдромом Дауна. Сучасна пренатальна діагностика допоможе майбутнім батькам своєчасно дізнатися про наявність патології, проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем з цього питання і розробити подальшу стратегію поведінки.

Консультація гінеколога під час вагітності

Для початку жінці важливо записатися на прийом до гінеколога. Саме лікар розповість про важливість скринінгових тестів для діагностики цілого ряду патологій. Для цього достатньо зателефонувати в медичний центр «Гравімед» за номером телефону (044) 333-61-08 і вибрати зручний день для консультації з фахівцем.

У нашій країні проведення допологової діагностики схвалено Наказом МОЗ України «Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні».

Імовірність успішного виношування малюка з хромосомною патологією не надто велика. Приблизно 40-70% випадків мимовільного переривання вагітності на початкових термінах відбувається саме через наявність генетичних порушень плоду. В інших випадках надважлива своєчасна діагностика.

Коли проводять пренатальний скринінг I триместру?

Сучасні підходи ведення вагітності передбачають проведення інформативних скринінг-тестів, терміни проведення яких доволі обмежені.

Дородовий скринінг майбутній мамі в I триместрі необхідно провести в період між настанням 11 повних тижнів вагітності і до 13 тижнів і 6 днів після зачаття.

Головною перевагою скринінгових досліджень на ранніх термінах є висока чутливість визначення патологій (до 90%), при цьому помилково-позитивні і хибно-негативні результати трапляються всього в 5% всіх випадків. Слід особливо відзначити, що наявність високого ризику зовсім не означає наявність пороку у дитини, а трактування результатів тесту треба залишити фахівцям.

Де пройти пренатальний скринінг першого триместру в Києві?

Комбінований скринінг-тест I триместру в центрі «Гравімед» передбачає проведення УЗД плоду, аналізу крові і збір анамнестичних даних вагітної.

УЗ-дослідження виявляє специфічні маркери, які часто зустрічаються при хромосомних аномаліях, ВВР – вроджених вадах розвитку плода і вказують на високий ризик прееклампсії – небезпечного ускладнення вагітності.

• Пренатальне скринінгове дослідження I триместру для визначення ймовірності розвитку хромосомних патологій (бета-ХГЧ, PAPP-A) на програмному забезпеченні ASTRAIA 

• Пренатальне скринінгове дослідження I триместру для визначення хромосомного і перінатальнoго ризику (бета-ХГЧ, РАРР-А та РІGF (placenta growth factor)) на програмному забезпеченні ASTRAIA 

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить