Пренатальний скринінг II триместру вагітності

06.05.2018 0
skrining-2-e1546723963832.jpg?fit=1200%2C628&ssl=1

Особливості пренатального скринінгу II триместру вагітності

У другому триместрі вагітності пренатальний скринінг надає інформацію про ризик розвитку у дитини вроджених генетичних патологій і дефектів.

Оптимальним періодом для проведення цієї діагностичної процедури є проміжок часу з 18 по 21 тиждень після зачаття. Для цього майбутній мамі необхідно здати аналіз крові і зробити УЗД плоду в клініці «Гравімед». Записатися на прийом до лікаря-гінеколога можна по телефону (044) 333-61-08. Вартість ультразвукового дослідження вагітної від 750 грн.

Пренатальний скринінг другого триместру вагітності

Другий дородовий скринінг включає в себе кілька аналізів крові, які визначають ризик розвитку того чи іншого хромосомного порушення у дитини в утробі матері. Тому важливість цієї процедури для своєчасної діагностики та формування подальшої стратегії поведінки складно переоцінити.

Скринінгові тести хоч і не дають 100% ймовірності розвитку певного генетичного порушення, але кажуть майбутній мамі про необхідність відвідати лікаря і під час очної консультації вислухати його рекомендації і пройти ряд додаткових досліджень.

Алла Лазаревич, акушер-гінеколог і фахівець з УЗ-діагностики клініки «Гравімед», рекомендує майбутнім мамам не хвилюватися і не піддавати свій організм додатковому стресу. Для цього дуже важливо детально розпитати лікаря про майбутню процедуру, яка, по суті, є рядовим обстеженням в період виношування малюка.

Які аналізи потрібні для проведення пренатального скринінгу?

Для отримання результатів скринінг-тестів необхідно пройти ультразвукову діагностику. УЗ-дослідження на цьому терміні дає можливість детально вивчити анатомію малюка і виявити вроджені вади, наприклад, відкриті дефекти нервової трубки і дефекти черевної стінки плоду.

Крім того, майбутній мамі запропонують пройти один з декількох біохімічних тестів:

• Подвійний тест: визначає два маркера β-hCG і AFP

• Потрійний тест: визначає три маркера β-hCG, AFP і uE3

• Четверний тест: визначає чотири маркери β-hCG, AFP, uE3 і inhibin A.

Якщо результат скринінг-тесту вкаже на високий пренатальний ризик, у майбутньої мами буде можливість пройти ще кілька додаткових діагностичних обстежень – кордоцентез, біопсію ворсин хоріона або амніоцентез.

Юрий Мельник о пренатальном скрининге:


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акция на массаж
Акційна пропозиція !!!
«Впевнена жіночність»
18% знижка

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019

Call Now ButtonПозвонить