fbpx

Пренатальний скринінг II триместру вагітності

06.05.2018 0
skrining-2-1200x628.jpg

Особливості пренатального скринінгу II триместру вагітності

У другому триместрі вагітності пренатальний скринінг надає інформацію про ризик розвитку у дитини вроджених генетичних патологій і дефектів.

Оптимальним періодом для проведення цієї діагностичної процедури є проміжок часу з 18 по 21 тиждень після зачаття. Для цього майбутній мамі необхідно здати аналіз крові і зробити УЗД плоду в клініці «Гравімед». Записатися на прийом до лікаря-гінеколога можна по телефону (044) 333-61-08. Вартість ультразвукового дослідження вагітної від 750 грн.

Пренатальний скринінг другого триместру вагітності

Другий дородовий скринінг включає в себе кілька аналізів крові, які визначають ризик розвитку того чи іншого хромосомного порушення у дитини в утробі матері. Тому важливість цієї процедури для своєчасної діагностики та формування подальшої стратегії поведінки складно переоцінити.

Скринінгові тести хоч і не дають 100% ймовірності розвитку певного генетичного порушення, але кажуть майбутній мамі про необхідність відвідати лікаря і під час очної консультації вислухати його рекомендації і пройти ряд додаткових досліджень.

Алла Лазаревич, акушер-гінеколог і фахівець з УЗ-діагностики клініки «Гравімед», рекомендує майбутнім мамам не хвилюватися і не піддавати свій організм додатковому стресу. Для цього дуже важливо детально розпитати лікаря про майбутню процедуру, яка, по суті, є рядовим обстеженням в період виношування малюка.

Які аналізи потрібні для проведення пренатального скринінгу?

Для отримання результатів скринінг-тестів необхідно пройти ультразвукову діагностику. УЗ-дослідження на цьому терміні дає можливість детально вивчити анатомію малюка і виявити вроджені вади, наприклад, відкриті дефекти нервової трубки і дефекти черевної стінки плоду.

Крім того, майбутній мамі запропонують пройти один з декількох біохімічних тестів:

• Подвійний тест: визначає два маркера β-hCG і AFP

• Потрійний тест: визначає три маркера β-hCG, AFP і uE3

• Четверний тест: визначає чотири маркери β-hCG, AFP, uE3 і inhibin A.

Якщо результат скринінг-тесту вкаже на високий пренатальний ризик, у майбутньої мами буде можливість пройти ще кілька додаткових діагностичних обстежень – кордоцентез, біопсію ворсин хоріона або амніоцентез.

Юрий Мельник о пренатальном скрининге:

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить