fbpx

Школа майбутніх батьків

19.01.2018 0
pregnancy.jpg

Батьківство це зовсім нове життя.

Блага цивілізації не обмежили сучасну людину в способах пошуку інформації, яка її цікавить. На щастя, майбутні батьки так само мають різноманітні можливості для отримання відповідей на численну кількість запитань, які виникають у них під час вагітності жінки. Більшість книгарень з легкістю можуть запропонувати своїм покупцям різноманітну літературу, яка висвітлює особливості батьківства.

Але батьківство – це не просто період в стосунках  пари, це – зовсім нове життя. Нові можливості, нові погляди, нове розуміння світу та себе. Це – мистецтво. Опанувати це мистецтво неможливо, лише придбавши спеціальну літературу чи подивившись відео в інтернеті.  Такому мистецтву навчаються все життя.

Кожна вагітність завжди індивідуальна. Не буває ідентичного перебігу вагітності та пологів навіть у однієї і тієї самої жінки. Це завжди нові відчуття, нові зміни, нові емоції, нові турботи та хвилювання. Тому майбутні батьки, які вже мають діток, та ті, які тільки очікують на їх появу однаково потребують відповіді на значну кількість питань.

Розпитати про все. що цікавить та турбує краще у професійних та освічених фахівців. Школа майбутніх батьків створена саме для того, щоб допомогти у вирішенні таких питань, більш усвідомлено та з легкістю пройти всі труднощі, які виникають перед парою. Жінки та їх партнери завжди зможуть отримати, не лише велику кількість цікавої та корисної теоретичної інформації, яка висвітлює всі особливості періоду вагітності, пологів, післяпологового періоду та догляд за немовлям, а й відпрацювати практичні навички, що допоможуть впевненіше почувати себе в пологовому будинку та під час пологів. Заняття, які проводяться в школі також допомагають парі краще пізнати один одного в новому періоді. Особливо доцільно відвідувати заняття тим парам, які вже мають вагітність.

Школу майбутніх батьків можна починати відвідувати з самого початку, адже в кожному триместрі вагітності є свої особливості, які можуть породжувати велику кількість питань. Окрім того, вагітні та їх партнери  поринають в дружню атмосферу аналогічних пар із схожими проблемами, поглядами, хвилюванням. В цей час вони мають можливість поспілкуватись з батьками, які вже мають діток, обмінятись досвідом, отримати психологічну підтримку спеціалістів та позбутись страхів перед невідомим.

Більш того, відвідати школу майбутніх батьків ті особи, які тільки планують вагітнітість, адже чим раніше буде отримана та засвоєна інформація, тим більш свідомим буде крок на шляху до батьківства.

Про що можна дізнатись, відвідавши нашу школу батьківства:

 • Психологічні та фізіологічні особливості перебігу вагітності по триместрах
 • Особливості харчування жінки, догляд за собою протягом вагітності
 • Теоретична інформація та практичні навички, які стосуються періоду вагітності та пологів
 • Налагодження контакту  батьків з ще ненародженою дитиною
 • Особливості фізичних навантажень під час вагітності
 • Самодопомога в знеболенні під час пологів
 • Розуміння процесу народження дитини та особливості поведінки партнера в пологах
 • Особливості післяпологового періоду
 • Догляд за немовлям
 • Особливості грудного вигодовування
 • Психологічні аспекти післяпологового періоду
0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить