fbpx

Якщо поки вагітність не плануєте

03.04.2019 0
two_hearts-1.jpg

Якщо поки вагітність не плануєте

Зараз достатньо багато уваги в інформаційному просторі приділяється плануванню вагітності. Це поради від гінекологів, психологів, інших фахівців.
Безумовно, народження дитини — основне призначення жінки, яке надано природою. А народження здорових нащадків — запорука виживання людства.
Та світ швидко змінюється. Змінюються погляди на ролі жінки в цьому світі. Змінюється погляд самої жінки на пріоритети в своєму житті. Змінюються її життєві обставини.
Здобуття освіти, вибудовування кар’єри, формування соціальних зв’язків, досягнення фінансових свобод — все це вимагає від жінки часу, завзяття і натхнення. Іноді доводиться вибирати між «що» та «коли». Головне знати, що можливість зачаття має вікові, також особисті обмеження. Хоча вибір завжди за жінкою. Це її право.
До чого ж тут гінеколог? Чим він може допомогти жінці в освіті, кар’єрі, фінансовому добробуту?
Найголовніше — лікар підкаже, на які особливості Вашого здоров’я треба звернути увагу, щоб не погіршити його передчасно на своєму життєвому шляху. Він допоможе спрогнозувати Ваш репродуктивний потенціал. Проінформує, що наразі пропонує медицина для жінок, які відкладають народження дитини, але мають побоювання щодо зменшення шансів самостійно завагітніти в майбутньому.
На щастя, гінекологи все частіше стають, практично, сімейними лікарями. Їх знання все ширше в перинатології, ендокринології, урології, дерматології, психології. Це допомагає надати медичну, психологічну допомогу, які потребує конкретна пацієнтка. Саме зараз, але з поглядом в майбутнє.
Отже, поки не плануєте вагітність.

   Наші поради:

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО КОНТРАЦЕПЦІЮ!
Гінеколог може запропонувати оптимальний для Вас спосіб контрацепції. В залежності від Ваших: репродуктивних планів, віку, ритму статевого життя, стану Вашої шкіри й волосся, особливості Вашого менструального циклу, ваги, стану здоров’я зараз, артеріального тиску тощо. Він обов’язково надасть всі пояснення переваг або недоліків того чи іншого способу.

 ПАМ’ЯТАЙТЕ ПРО СТАТЕВІ ІНФЕКЦІЇ!
Чим більше у Вас статевих партнерів, тім більший ризик інфекцій, що передаються статевим шляхом. Використання презервативу знижує цей ризик. Інколи інфікування проявляється не одразу та не яскраво. Але з часом може привести до негативних наслідків в жіночому здоров’ї, ускладнень зачаття і виношування майбутньої вагітності. Гінеколог підкаже, в яких випадках обстеження на статеві інфекції провести бажано або необхідно.

ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ХАРАКТЕР МЕНСТРУАЦІЇ!
Ведіть менструальний календар. З нашими ІТ технологіями це дуже легко та перетворюється навіть на розвагу. Раптом зміна характеру менструації: рясні або мізерні, затримки або більш часті менструації, між менструальні кровомазання — є серйозною підставою звернутись до гінеколога за консультацією.

ДОТРИМУЙТЕСЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ!
Нагадуємо! Зловживання алкоголем, куріння шкодять Вашому здоров’ю!
Намагайтеся раціонально харчуватися, уникати довготривалих надмірних фізичних та емоційних навантажень. Лікарі надають поради, як фахівці, розуміючи, що не завжди повинні бути занадто категоричними. Життя є життя. У кожного з нас є свій вибір та свої обставини.

СКЛАДІТЬ КАЛЕНДАР СВОЇХ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ОГЛЯДІВ!
В цьому допомога гінеколога буде дуже важливою. Він володітиме інформацією про Ваше здоров’я зараз, має спеціальні знання та досвід прогнозувати можливі в ньому зміни в залежності від багатьох факторів. Тому запропонує особистий для Вас календар профілактичних оглядів та додаткових обстежень, якщо буде така потреба.

ПОСМІХАЙТЕСЯ!
Нехай для цього у Вас завжди буде привід. Сподіватимемося, що зустріч з гінекологом буде починатися та закінчуватися Вашою щасливою посмішкою.

Автор: Галина Петрова

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить