fbpx

Суханова Ауріка Альбертівна


Ауріка Суханова Акушер-гінеколог

ЧАСИ ПРИЙОМУ
КОНТАКТИ

Лікар акушер-гінеколог, доктор медичних наук, професор.

Освіта

Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця (1983р).

Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, клінічна ординатура спеціалізація “Акушерство та гінекологія” (1988 – 1990рр..), аспірантура (1990-1993).

Дисертація на здобуття звання кандидата медичних наук «Профілактика гнійно – септичних ускладнень при операції кесарського розтину»

Дисертація на здобуття звання доктора медичних наук «Профілактика, діагностика та лікування дисплазії епітелію шийки матки у вагітних»

На теперішній час професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. Проводить практичне та теоретичне навчання лікарів на передатестаційних та тематичних курсах.

Автор 125 наукових робіт, в т.ч. в зарубіжних виданнях; 7 патентів на винаходи.

Член організаційних комітетів, модератор секційних засідань та доповідач на численних тренінгах та наукових конференціях вітчизняного та міжнародного рівнях.


Участь в асоціаціях

  • Асоціація акушерів-гінекологів України
  • Member of  European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Напрямки роботи:

Спеціаліст з діагностики, медикаментозного та хірургічного лікування гінекологічних захворювань та акушерської патології.

Основна стратегія роботи: можливість і необхідність комбінації різних сучасних методів діагностики та лікування в акушерстві та гінекології з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і сучасних поглядів на походження і закономірності перебігу захворювань.

Використовує індивідуальний комплексний підхід в підготовці пацієнток до вагітності і консультує вагітних з різною акушерською, гінекологічною та екстрагенітальною патологією. Проводить комплексну діагностику причин безпліддя, особливу увагу приділяє питанням невиношування вагітності. Консультує з питань планування сім’ї та персоналізованих методів контрацепції. Володіє сучасними аспектами супроводу менопаузи і збереження якості жіночого здоров’я.


Володіння процедурами:

Володіє всіма видами оперативної техніки: порожнинними операціями, ендоскопічними методиками (лапароскопія, гістероскопія), вагінальними операціями та хірургічною корекцією порушень анатомії тазового дна, медикаментозним та хірургічним лікування патології шийки матки. Активно використовую сучасні інноваційні лазерні технології в нехірургічному лікування початкових форм опущення матки та стінок піхви, стресового нетримання сечі, вікових та післяродових порушень анатомії та функції нижнього відділу генітального тракту жінок.


Діагностика та лікування захворювань:

Спеціаліст експертного рівня з медикаментозного та хірургічного лікування таких гінекологічних захворювань як:

  • лейомейома матки,
  • гіперплазія та поліпоз ендометрія,
  • ендометріоїдна хвороба,
  • пухлини та пухлиновидні утворенні яєчників,
  • патологія шийки матки, в т.ч. у вагітних,
  • синдром полікістозних яєчників,
  • порушення менструального циклу,
  • запальні захворювання жіночих статевих органів

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить