– Ні. Ультразвук не шкідливий для тіла людини. Про це свідчить той факт, що лікар працює без засобів захисту (на відміну від рентгенолога, наприклад).
– Ні. Ультразвукова хвиля не є чутливою для людини. Відчувається лише доторкання датчика до шкіри людини. Неприємні відчуття можуть виникати тількі при використанні трансректального (через пряму кишку) або транс вагінального (через вагіну) датчиків при їх введенні.
– При необхідності відстеження динаміки УЗД можна виконувати декілька разів на день. Негативного впливу на організм людини подібне дослідження не несе.
– Так. Застосування ультразвуку не впливає на інші види досліджень, не потенціює та не знижує їх ефект.
– Це дослідження з використанням спеціального датчика функція якого базується на ефекті Доплера. Принцип дії полягає в тому, що ультразвуковий промінь, направлений на рухомий об’єкт відбивається від нього з іншою частотою. Що дозволяє вивчити рухомі структури (форменні елементи крові, клапани серця тощо) виміряти швидкість потоку крові, його характер та напрямок руху.
– Найкраще відповідь на це запитання можна надати використовуючи приклад використання УЗД плода у вагітних. 3D зображення це об’ємне фото плоду, на якому детально видно обличчя, руки, ноги і навіть пальці майбутнього малюка. 4D ефект дозволяє записати відеоролік в реальному часі і побачити рухи плоду, роздивитися його з різних боків, як що плод лежить в положенні, що дозволяє це зробити.
пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)
(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua
Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний