Ендометріоз

27.06.2018 0
endometrioz-1.jpg?fit=800%2C431&ssl=1

Ендометріоз: як розпізнати це захворювання?

Ендометріоз – це поширена гінекологічна патологія, що представляє небезпеку для репродуктивної функції жінки. Для діагностики захворювання, що викликає розростання клітин ендометрію, потрібно відвідати лікаря-гінеколога. Перш за все, фахівець запропонує вам описати всі тривожні ознаки і проведе огляд.

Діагностика ендометріозу включає в себе:

1. Гінекологічний огляд. Під час огляду лікар вручну дослідить матку, визначить її розміри, рухливість і форму, перевірить наявність міоматозних вузлів і інших новоутворень та спайок. Однак найчастіше неможливо виявити невеликі ділянки ендометріозу виключно за допомогою первинного огляду. В цьому випадку гінеколог порадить провести УЗ-діагностику.

2. Ультразвук. При цьому дослідженні для створення зображення внутрішніх органів тіла на моніторі апарату використовуються високочастотні звукові хвилі. Під час процедури фахівець з УЗД притискає чутливий датчик до живота або вводить його в піхву. Трансвагінальна і трансабдомінальна ультразвукова візуалізація допоможуть лікарю підтвердити або спростувати діагноз «ендометріоз».

Симптоми ендометріозу

Як показує практика, найчастіше ендометріоз у жінок протікає практично безсимптомно. Але іноді про проблему можуть говорити такі ознаки:

• Біль внизу живота безпосередньо перед менструацією і в перші її дні;

• Дискомфорт і спазми під час статевого акту;

• Біль під час дефекації або сечовипускання;

• Труднощі із настанням вагітності;

• Дискомфорт при гінекологічному огляді;

• Діарея або запор;

• Біль в попереку;

• Підвищена стомлюваність.

Лікування ендометріозу в Києві

Найбільш ефективний метод лікування ендометріозу жінці може підібрати кваліфікований лікар, який зробить вибір з урахуванням тяжкості симптомів захворювання і бажання жінки в майбутньому завагітніти.

Записатися на прийом до лікаря в клініці «Гравімед» можна за телефоном (044) 333-61-08.

• Вартість консультації гінеколога – 400 грн.

• Вартість УЗД органів малого таза – 400 грн.

Як правило, сучасні медики рекомендують використовувати консервативні методи лікування, і лише в крайньому випадку вдаються до хірургічних маніпуляцій.

Фахівці клініки «Гравімед» підберуть індивідуальний план лікування захворювання і мінімізації його симптомів. Для цієї мети лікар може призначити знеболюючі засоби для полегшення дискомфорту в період менструації, гормональні препарати та інші ліки, передбачені сучасними протоколами лікування ендометріозу.


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить