fbpx

Ендометріоз

27.06.2018 0
endometrioz-1.jpg

Ендометріоз: як розпізнати це захворювання?

Ендометріоз – це поширена гінекологічна патологія, що представляє небезпеку для репродуктивної функції жінки. Для діагностики захворювання, що викликає розростання клітин ендометрію, потрібно відвідати лікаря-гінеколога. Перш за все, фахівець запропонує вам описати всі тривожні ознаки і проведе огляд.

Діагностика ендометріозу включає в себе:

1. Гінекологічний огляд. Під час огляду лікар вручну дослідить матку, визначить її розміри, рухливість і форму, перевірить наявність міоматозних вузлів і інших новоутворень та спайок. Однак найчастіше неможливо виявити невеликі ділянки ендометріозу виключно за допомогою первинного огляду. В цьому випадку гінеколог порадить провести УЗ-діагностику.

2. Ультразвук. При цьому дослідженні для створення зображення внутрішніх органів тіла на моніторі апарату використовуються високочастотні звукові хвилі. Під час процедури фахівець з УЗД притискає чутливий датчик до живота або вводить його в піхву. Трансвагінальна і трансабдомінальна ультразвукова візуалізація допоможуть лікарю підтвердити або спростувати діагноз «ендометріоз».

Симптоми ендометріозу

Як показує практика, найчастіше ендометріоз у жінок протікає практично безсимптомно. Але іноді про проблему можуть говорити такі ознаки:

• Біль внизу живота безпосередньо перед менструацією і в перші її дні;

• Дискомфорт і спазми під час статевого акту;

• Біль під час дефекації або сечовипускання;

• Труднощі із настанням вагітності;

• Дискомфорт при гінекологічному огляді;

• Діарея або запор;

• Біль в попереку;

• Підвищена стомлюваність.

Лікування ендометріозу в Києві

Найбільш ефективний метод лікування ендометріозу жінці може підібрати кваліфікований лікар, який зробить вибір з урахуванням тяжкості симптомів захворювання і бажання жінки в майбутньому завагітніти.

Записатися на прийом до лікаря в клініці «Гравімед» можна за телефоном (044) 333-61-08.

• Вартість консультації гінеколога – 400 грн.

• Вартість УЗД органів малого таза – 400 грн.

Як правило, сучасні медики рекомендують використовувати консервативні методи лікування, і лише в крайньому випадку вдаються до хірургічних маніпуляцій.

Фахівці клініки «Гравімед» підберуть індивідуальний план лікування захворювання і мінімізації його симптомів. Для цієї мети лікар може призначити знеболюючі засоби для полегшення дискомфорту в період менструації, гормональні препарати та інші ліки, передбачені сучасними протоколами лікування ендометріозу.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить