Інтимна контурна пластика

04.12.2017 0
omolodjenya.jpg

Інтимна контурна пластика – шлях до повноцінного життя жінок

Що робить жінку жінкою? Хода, вбрання, зачіска, макіяж?! Чи достатньо цього, щоб розкрити в собі Жінку?! Ми впевнені – що все вищеперераховане має велику цінність, але головне щастя не в цьому. Душевний спокій, відчуття задоволення від інтимного життя, задоволення собою, впевненість в собі – ось ключові постулати жіночого щастя. 

По даних асоціації гінекологів США (на жаль, в Україні такою статистикою мало хто займається) за останні 5 років кількість жінок, які звертаються за допомогою з метою корекції в ділянці інтимної зони, зросла.  Сухість, дискомфорт при сексі, дискомфорт – те, що спіткає жінку з віком все частіше.

Чи є можливість вирішити ці проблеми та повернути жінці повноцінну радість життя? На допомогу приходять рішення, підказані природою. Гіалуронова кислота – одна з основних компонентів біологічних рідин людини. Входить в склад більшості тканин організму, забезпечуючи їх пружність, насиченість водою, бере участь в регенерації (відновленні) тканин. З віком синтез гіалуронової кислоти знижується. Відновити насиченість тканин гіалуроновою кислотою можливо за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти в ті ділянки, які цього потребують.

Інтимна контурна пластика – це нове направлення в естетичній гінекології, яке відноситься до неінвазивних методів корекції генітальної зони. В основі метода є заповнення дефектів шкіри, слизової тканини та підшкірної жирової клітковини гіалуроновою кислотою, зміна контурів, об’ємів.

Проблеми, які можна вирішити за допомогою інтимної контурної пластики:

 • корекція об’єма та форми великих та малих статевих губ – застосовується при зменшенні пружності та об’єму великих статевих губ (з віком, після пологів). Допомагає відновити бар’єрну функцію статевих губ (профілактика бактеріальних вагінозів, відновлення естетичного вигляду)
 • Аугментація (заповнення, збільшення) зони Графенберга (точка G) – введенням в підслизовий шар між стінкою піхви та уретрою препаратів гіалуронової кислоти, з метою збільшення цієї ділянки, досягнення більшого задоволення при сексі
 • Корекція атрофічних змін епітелію – на тлі лактації, менопаузи, гормональної терапії
 • Омолодження – косметичний ефект, внаслідок додаткового зволоження тканин, повернення їм пружності, вологості

Ефекти інтимної пластики

 • покращення якості сексуального задоволення
 • усунення ефектів сухості, подразнення, дискомфорту
 • збільшення зволоженості слизової
 • поліпшення естетичного вигляду зовнішніх статевих органів

Особливості проведення процедури:

 • процедура проводиться амбулаторно, потребує від 10 до 20 хвилин
 • Іноді необхідна додаткова місцева анестезія
 • Після процедури необхідно притримуватися нескладних рекомендацій – статевий спокій до 14 днів, обмежити фізичні навантаження та теплові процедури (сауни, бані тощо)

Можливі ускладнення:

 • відчуття припухлості в місці введення препарату
 • Невеличкі синці в ділянці ін’єкцій

Дані симптоми проходять самостійно в короткий проміжок часу

Тривалість ефекту – у різних жінок – від 6 до 12 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей синтезу гіалуронідази, обсягу фізичних навантажень, сексуальної активності.

В клініці Гравімед спеціалісти мають клінічний досвід в проведенні інтимної контурної пластики та використовують тільки препарати гіалуронової кислоти високої якості.


Прокоментуйте

Ваш E-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017