Інтимна контурна пластика

04.12.2017 0
omolodjenya.jpg?fit=640%2C426&ssl=1

Інтимна контурна пластика – шлях до повноцінного життя жінок

Що робить жінку жінкою? Хода, вбрання, зачіска, макіяж?! Чи достатньо цього, щоб розкрити в собі Жінку?! Ми впевнені – що все вищеперераховане має велику цінність, але головне щастя не в цьому. Душевний спокій, відчуття задоволення від інтимного життя, задоволення собою, впевненість в собі – ось ключові постулати жіночого щастя. 

По даних асоціації гінекологів США (на жаль, в Україні такою статистикою мало хто займається) за останні 5 років кількість жінок, які звертаються за допомогою з метою корекції в ділянці інтимної зони, зросла.  Сухість, дискомфорт при сексі, дискомфорт – те, що спіткає жінку з віком все частіше.

Чи є можливість вирішити ці проблеми та повернути жінці повноцінну радість життя? На допомогу приходять рішення, підказані природою. Гіалуронова кислота – одна з основних компонентів біологічних рідин людини. Входить в склад більшості тканин організму, забезпечуючи їх пружність, насиченість водою, бере участь в регенерації (відновленні) тканин. З віком синтез гіалуронової кислоти знижується. Відновити насиченість тканин гіалуроновою кислотою можливо за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти в ті ділянки, які цього потребують.

Інтимна контурна пластика – це нове направлення в естетичній гінекології, яке відноситься до неінвазивних методів корекції генітальної зони. В основі метода є заповнення дефектів шкіри, слизової тканини та підшкірної жирової клітковини гіалуроновою кислотою, зміна контурів, об’ємів.

Проблеми, які можна вирішити за допомогою інтимної контурної пластики:

 • корекція об’єма та форми великих та малих статевих губ – застосовується при зменшенні пружності та об’єму великих статевих губ (з віком, після пологів). Допомагає відновити бар’єрну функцію статевих губ (профілактика бактеріальних вагінозів, відновлення естетичного вигляду)
 • Аугментація (заповнення, збільшення) зони Графенберга (точка G) – введенням в підслизовий шар між стінкою піхви та уретрою препаратів гіалуронової кислоти, з метою збільшення цієї ділянки, досягнення більшого задоволення при сексі
 • Корекція атрофічних змін епітелію – на тлі лактації, менопаузи, гормональної терапії
 • Омолодження – косметичний ефект, внаслідок додаткового зволоження тканин, повернення їм пружності, вологості

Ефекти інтимної пластики

 • покращення якості сексуального задоволення
 • усунення ефектів сухості, подразнення, дискомфорту
 • збільшення зволоженості слизової
 • поліпшення естетичного вигляду зовнішніх статевих органів

Особливості проведення процедури:

 • процедура проводиться амбулаторно, потребує від 10 до 20 хвилин
 • Іноді необхідна додаткова місцева анестезія
 • Після процедури необхідно притримуватися нескладних рекомендацій – статевий спокій до 14 днів, обмежити фізичні навантаження та теплові процедури (сауни, бані тощо)

Можливі ускладнення:

 • відчуття припухлості в місці введення препарату
 • Невеличкі синці в ділянці ін’єкцій

Дані симптоми проходять самостійно в короткий проміжок часу

Тривалість ефекту – у різних жінок – від 6 до 12 місяців, в залежності від індивідуальних особливостей синтезу гіалуронідази, обсягу фізичних навантажень, сексуальної активності.

В клініці Гравімед спеціалісти мають клінічний досвід в проведенні інтимної контурної пластики та використовують тільки препарати гіалуронової кислоти високої якості.

Галина Петренко

Автор: Галина Петренко


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акція на масаж
Оплати 10 сеансів масажу і отримай (10% знижку)

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019