fbpx

Клімакс у жінок

10.06.2018 0
klimaks-1200x700.png

Клімакс у жінок: головне – вчасно!

Клімакс або менопауза – це природний період в житті жінки, публічне обговорення особливостей якого довгий час залишалося забороненою темою. На щастя, зараз ситуація кардинально змінилася, і все більше пацієнток з особливою увагою ставляться до нового етапу свого життя.

Початок менопаузи абсолютно не означає швидку старість або згасання привабливості. При правильно розробленій стратегії поведінки та підтримки жіноча краса буде радувати її власницю ще довгі роки.

Як розпізнати ознаки клімаксу?

Початок клімактеричних змін характеризується поступовим припиненням менструацій. Лікарі діагностують менопаузу у жінки після 12 місяців без менструальних виділень.

Клімакс зазвичай наступає після 50 років. А нормальний діапазон, за даними North American Menopause Society, знаходиться між 39 і 59 роками життя жінки. Наприклад, в США середній вік початку менопаузи складає 51 рік. Але цей показник індивідуальний для кожної представниці прекрасної статі.

Незважаючи на те, що менопауза – природний фізіологічний процес, фізичні його прояви без корекції можуть викликати істотний дискомфорт:

• припливи,

• емоційну нестабільність,

• порушення сну,

• апатію або, навпаки, надмірну збудливість,

• сухість піхви,

• озноб,

• збільшення маси тіла,

• уповільнення обміну речовин,

• погіршення якості волосся та шкіри.

Разом з поступовою зміною менструального циклу всі ці ознаки або їх частина може спостерігатися протягом кількох місяців або років, які передують клімаксу. Однак у кожної жінки є свої особливості періоду пременопаузи.

На щастя, сучасні лікарі знають безліч ефективних методів корекції менопаузи – від адаптації способу життя жінки до підтримуючої гормональної терапії.

Чим небезпечний пізній клімакс?

Більшості жінок хочеться максимально відкласти цей особливий період в житті. У пізньому клімаксі дійсно є свої переваги. За результатами багаторічних досліджень, опублікованих в жовтні 2003 року в «American Journal of Epidemiology», жінки, менопауза у яких наступила після 52 років, менше страждають від серцево-судинних захворювань – найпоширенішої причини смерті в світі.

Однак є і певні застереження. Пізній клімакс може говорити про розвиток деяких онкологічних пухлин – раку яєчників, раку молочної залози та інших злоякісних естрогенпродукуючих пухлин.

Лікування клімаксу в Києві

Дуже важлива в цей період профілактична медична підтримка, яка включає в себе цілий спектр підібраних в залежності від віку та стану здоров’я обстежень. Гінекологічний огляд, мамографію, УЗД щитоподібної залози, контроль рівня тригліцеридів та багато інших обстежень може призначити лікар-гінеколог своїй пацієнтці.

Фахівці клініки «Гравімед» допоможуть скласти найбільш ефективну індивідуальну стратегію поведінки при менопаузі. Для цього достатньо записатися на прийом до лікаря-гінеколога за телефоном (044) 333-61-08.

• Вартість консультації акушера-гінеколога – 400 грн.

• Консультація гінеколога-ендокринолога – 500 грн.

Кожній жінці дуже важливо не пропускати регулярні візити до лікаря для профілактичних медичних оглядів та раннього виявлення супутніх захворювань.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить