fbpx

Корисна інформація


При розмові про УЗД виникає низка запитань, що найчастіше турбують людей. Спробуємо визначити ці запитання та дати на них відповіді.

1. Чи боляче проводити УЗД? – Ні. Ультразвукова хвиля не є чутливою для людини. Відчувається лише доторкання датчика до шкіри людини. Неприємні відчуття можуть виникати тількі при використанні трансректального (через пряму кишку) або транс вагінального (через вагіну) датчиків при їх введенні.

2. Чи шкідливо ультразвукове дослідження для людини? – Ні. Ультразвук не шкідливий для тіла людини. Про це свідчить той факт, що лікар працює без засобів захисту (на відміну від рентгенолога, наприклад).

3. Чи є обмеження по віку? – Ніяких вікових обмежень не існує. Таке дослідження широко використовується для діагностики широкого спектру захворювань  у літніх людей, у новонароджених (навіть недоношених немовлят). УЗД є методом вибору для скринінгової діагностики стану плода у вагітних.

4. Як часто можна виконувати УЗД? – При необхідності відстеження динаміки УЗД можна виконувати декілька разів на день. Негативного впливу на організм людини  подібне дослідження не несе.

5. Чи можна в один день виконувати УЗД та інші дослідження? – Так. Застосування ультразвуку не  впливає на інші види досліджень, не потенціює та не знижує їх ефект.

6. Що таке доплерографія при ультразвуковому дослідженні? – Це дослідження з використанням спеціального датчика функція якого базується на ефекті Доплера. Принцип дії полягає в тому, що ультразвуковий промінь, направлений на рухомий об’єкт відбивається від нього  з іншою частотою. Що дозволяє вивчити рухомі структури (форменні елементи крові, клапани серця тощо) виміряти швидкість потоку крові, його характер та напрямок руху.

7. Що таке 3Dта 4D в УЗД? – Найкраще відповідь на це запитання можна надати використовуючи приклад        використання УЗД  плода у вагітних. 3D зображення це об’ємне фото плоду, на якому детально видно обличчя, руки, ноги і навіть пальці майбутнього малюка. 4D ефект дозволяє записати відеоролік в реальному часі і побачити рухи плоду, роздивитися його з різних боків, як що плод лежить в положенні, що дозволяє це зробити.
  +38 (044) 333-61-08

  +38 (067) 530-88-55


  Клініка Гравімед Київ Оболонь


  пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
  (метро Оболонь, Мінська)

  (044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
  (067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
  info@gravimed.com.ua

  Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
  Субота: 9:00 – 18:00
  Неділя: вихідний


  Гравімед © 2017-2020

  Call Now ButtonПозвонить