Статті


gipergidros.jpg

Гіпергідроз: як впоратися з підвищеним потовиділенням?

Гіпергідрозом лікарі називають надмірне потовиділення у чоловіків, жінок і дітей. Як показує практика, це досить поширене порушення призводить до багатьох неприємностей. Приблизно 2-3% жителів  Землі страждають від гіпергідрозу пахв або гіпергідрозу долонь і стоп, який лікарі називають дистальним гіпергідрозом.


melanoma.jpg

Коли треба терміново записатися до лікаря?

За даними Міжнародного агентства з дослідження онкологічних захворювань (International Agency for Research on Cancer) , щороку в світі діагностується понад 14 мільйонів нових випадків раку і більше 8 мільйонів людей вмирають від цієї хвороби.

Що таке меланома?

Меланома, як і будь-яка інша злоякісна пухлина, спочатку може бути невеликого розміру, але з часом вона розвивається вглиб шкіри і поширюється на інші органи та системи. Це призводить до небезпечних для життя наслідків. Саме тому зусилля вчених і лікарів спрямовані на своєчасне виявлення злоякісної новоутворення.


biorevitalizaciya1.jpg

Біоревіталізація: кому потрібна ця процедура?

Не секрет, що з віком еластичність шкіри знижується, вона стає більш схильною до утворення зморшок, появи пігментних плям та інших естетичних дефектів. Це пов’язано з природними процесами організму. Зниження концентрації гіалуронової кислоти призводить до втрати здорового кольору, передчасного старіння та зниження еластичності шкіри. Однак у професійних лікарів-косметологів є багато спеціальних технік, які можуть відновити втрачену красу.

Медичний термін біоревіталізація буквально означає повернення життя природним шляхом – «Біо» – натуральне, природне; «Ре» – повернення; «Віта» – життя.


pryshhi.jpg

Поради косметолога

Медична статистика стверджує, що 9 з 10 підлітків і молодих людей будь-якої статі у віці до 20 років схильні до шкірних висипань. Як показує практика, і після досягнення повноліття акне продовжує турбувати чоловіків і жінок. Як же позбутися від прищів?

Незважаючи на велику кількість косметичних засобів, реклама яких «гарантує» повне позбавлення від висипань на все життя, такого диво-крему не існує.

Але є і хороша новина – в арсеналі професійних лікарів-косметологів є методи, які дозволяють попередити утворення вугрової висипки на обличчі і мінімізувати вже існуючі висипання. У будь-якому випадку проблемна шкіра потребує уваги з боку фахівця.


akne.jpg

Що таке акне?

Акне( вугрова хвороба) – це хронічне захворювання  шкіри, що виникає в сальній залозі в поєднанні з волосяним фолікулом. Найчастіше прояви акне уражають обличчя, спину, зону декольте. Згідно статистики, більше 80% людей, віком 14-20 років стикаються з цією недугою. У когось,  це захворювання  протікає в легкій формі (на обличчі присутні поодинокі “прищі“ та комедони), а хтось страждає не один рік. Приблизно у 30% людей, з роками, вугрова хвороба регресує, але сліди від “прищів”:  рубці (постакне), застійні (червоні) та пігментні плями можуть залишитись на все життя.


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017