Акне, або вугрова хвороба

19.02.2018 0
akne.jpg?fit=644%2C514&ssl=1

Що таке акне?

Акне( вугрова хвороба) – це хронічне захворювання  шкіри, що виникає в сальній залозі в поєднанні з волосяним фолікулом. Найчастіше прояви акне уражають обличчя, спину, зону декольте. Згідно статистики, більше 80% людей, віком 14-20 років стикаються з цією недугою. У когось,  це захворювання  протікає в легкій формі (на обличчі присутні поодинокі “прищі“ та комедони), а хтось страждає не один рік. Приблизно у 30% людей, з роками, вугрова хвороба регресує, але сліди від “прищів”:  рубці (постакне), застійні (червоні) та пігментні плями можуть залишитись на все життя.

Які причини виникнення?

акне вугрова хворобаВажливими факторами в розвитку вугрової хвороби є – підвищена продукція шкірного сала, скупчення рогових мас в протоках сальних залоз, розмноження бактерій Proprionibacterium acnes (P.acnes) та виникнення запалення в оточуючих тканинах.

В розвитку вугрової хвороби, вирішальну  роль має  гормональний фон. Надмірна сальність шкіри провокується гормонами  – андрогенами, що присутні, як в жіночому, так і в чоловічому організмі. При чому, може спостерігатися, як абсолютна андрогенія (коли рівень гормонів андрогені в крові перевищує норму), так і відносна андрогенія (коли в крові андрогени в нормі, але сальна залоза надмірно чутлива до цих гормонів).

Окрім цього, існує ряд провокуючих факторі, що посилюють прояви акне.

Зовнішні фактори:

Забруднення навколишнього середовища.

Зловживання  УФО опроміненням (активне засмага на сонці або в солярії).

Неправильно підібрана декоративна косметика та косметика по догляду за шкірою.

Паління активне чи пасивне.

Внутрішні фактори :

Захворювання шлунково-кишкового тракту( холецистит, панкреатит, коліт, схильність до закрепів та інше).

Ендокринні порушення ( гіпотиреоз, інсулінорезистентність або цукровий діабет).

Прийом деяких медикаментів (стероїдів, препаратів йоду, брому, анаболічних стероїдів)

Стрес, психоемоційне  перенавантаження (під час стресу у людини змінюється гормональний фон)

Як позбутися проявів акне?

Акне – це хвороба, що викликана цілим рядом факторів та причин. І поки ці фактори будуть діяти, “прищі”  на вашому обличчі будуть з’являтися знову та знову. Одним лише  видавлюванням  (чистками)  у косметолога,  не обійтись, тому що проблема, на справді, медична, а її прояви – косметологічні. . Тому потрібна кваліфікована допомога лікаря дерматокосметолога.

Лікування вугрової хвороби – це процес  тривалий.

Для кожного пацієнта лікар дерматокосметолог  розробляє індивідуальну програму лікування, що включає :

1. Необхідний план обстеження, якій включає в себе: лабораторне та інструментальне обстеження, консультації суміжних спеціалістів (гінеколог-ендокринолог, гастроентеролог, ендокринолог та інші за необхідністю), високоспеціалізоване дерматологічне обстеження.

2. Рекомендації щодо, дієти, корекції способу життя з метою зменшення шкідливого впливу на шкіру зовнішніх факторів.

3. Призначення медикаментозних (рецептурних ) та косметологічних препаратів для лікування.

4. Лікувальні маніпуляції та процедури в клініці.

5. Програму реабілітації та боротьби з проявами постакне

Індивідуальна програма лікування, комплексний підхід та  високий професіоналізм лікарів клініки “Гравімед “- ось “три кити” на яких грунтується  лікування акне в нашій клініці.

Колегіальна співпраця та комплексний підхід дозволяє збільшити ефективність лікування, заощадити час та гроші пацієнта, надати максимально зручні умови лікування.  В клініці «Гравімед» Ви маєте змогу отримати всі необхідні лабораторно діагностичні методи, що відповідають міжнародним рекомендаціям. Ви ніколи не залишитесь наодинці зі своїми проблемами.


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акция на массаж
Акційна пропозиція !!!
«Впевнена жіночність»
18% знижка

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019

Call Now ButtonПозвонить