Акне, або вугрова хвороба

19.02.2018 0
akne.jpg

Що таке акне?

Акне( вугрова хвороба) – це хронічне захворювання  шкіри, що виникає в сальній залозі в поєднанні з волосяним фолікулом. Найчастіше прояви акне уражають обличчя, спину, зону декольте. Згідно статистики, більше 80% людей, віком 14-20 років стикаються з цією недугою. У когось,  це захворювання  протікає в легкій формі (на обличчі присутні поодинокі “прищі“ та комедони), а хтось страждає не один рік. Приблизно у 30% людей, з роками, вугрова хвороба регресує, але сліди від “прищів”:  рубці (постакне), застійні (червоні) та пігментні плями можуть залишитись на все життя.

Які причини виникнення?

акне вугрова хворобаВажливими факторами в розвитку вугрової хвороби є – підвищена продукція шкірного сала, скупчення рогових мас в протоках сальних залоз, розмноження бактерій Proprionibacterium acnes (P.acnes) та виникнення запалення в оточуючих тканинах.

В розвитку вугрової хвороби, вирішальну  роль має  гормональний фон. Надмірна сальність шкіри провокується гормонами  – андрогенами, що присутні, як в жіночому, так і в чоловічому організмі. При чому, може спостерігатися, як абсолютна андрогенія (коли рівень гормонів андрогені в крові перевищує норму), так і відносна андрогенія (коли в крові андрогени в нормі, але сальна залоза надмірно чутлива до цих гормонів).

Окрім цього, існує ряд провокуючих факторі, що посилюють прояви акне.

Зовнішні фактори:

Забруднення навколишнього середовища.

Зловживання  УФО опроміненням (активне засмага на сонці або в солярії).

Неправильно підібрана декоративна косметика та косметика по догляду за шкірою.

Паління активне чи пасивне.

Внутрішні фактори :

Захворювання шлунково-кишкового тракту( холецистит, панкреатит, коліт, схильність до закрепів та інше).

Ендокринні порушення ( гіпотиреоз, інсулінорезистентність або цукровий діабет).

Прийом деяких медикаментів (стероїдів, препаратів йоду, брому, анаболічних стероїдів)

Стрес, психоемоційне  перенавантаження (під час стресу у людини змінюється гормональний фон)

Як позбутися проявів акне?

Акне – це хвороба, що викликана цілим рядом факторів та причин. І поки ці фактори будуть діяти, “прищі”  на вашому обличчі будуть з’являтися знову та знову. Одним лише  видавлюванням  (чистками)  у косметолога,  не обійтись, тому що проблема, на справді, медична, а її прояви – косметологічні. . Тому потрібна кваліфікована допомога лікаря дерматокосметолога.

Лікування вугрової хвороби – це процес  тривалий.

Для кожного пацієнта лікар дерматокосметолог  розробляє індивідуальну програму лікування, що включає :

1. Необхідний план обстеження, якій включає в себе: лабораторне та інструментальне обстеження, консультації суміжних спеціалістів (гінеколог-ендокринолог, гастроентеролог, ендокринолог та інші за необхідністю), високоспеціалізоване дерматологічне обстеження.

2. Рекомендації щодо, дієти, корекції способу життя з метою зменшення шкідливого впливу на шкіру зовнішніх факторів.

3. Призначення медикаментозних (рецептурних ) та косметологічних препаратів для лікування.

4. Лікувальні маніпуляції та процедури в клініці.

5. Програму реабілітації та боротьби з проявами постакне

Індивідуальна програма лікування, комплексний підхід та  високий професіоналізм лікарів клініки “Гравімед “- ось “три кити” на яких грунтується  лікування акне в нашій клініці.

Колегіальна співпраця та комплексний підхід дозволяє збільшити ефективність лікування, заощадити час та гроші пацієнта, надати максимально зручні умови лікування.  В клініці «Гравімед» Ви маєте змогу отримати всі необхідні лабораторно діагностичні методи, що відповідають міжнародним рекомендаціям. Ви ніколи не залишитесь наодинці зі своїми проблемами.


Прокоментуйте

Ваш E-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017