fbpx

Біоревіталізація

30.05.2018 0
biorevitalizaciya1.jpg

Біоревіталізація: кому потрібна ця процедура?

Не секрет, що з віком еластичність шкіри знижується, вона стає більш схильною до утворення зморшок, появи пігментних плям та інших естетичних дефектів. Це пов’язано з природними процесами організму. Зниження концентрації гіалуронової кислоти призводить до втрати здорового кольору, передчасного старіння та зниження еластичності шкіри. Однак у професійних лікарів-косметологів є багато спеціальних технік, які можуть відновити втрачену красу.

Медичний термін біоревіталізація буквально означає повернення життя природним шляхом – «Біо» – натуральне, природне; «Ре» – повернення; «Віта» – життя.

З якого віку можна проводити біоревіталізацію?

Хронічні стреси, брак повноцінного сну та відпочинку виснажують ресурси організму, що негативно впливає і на шкіру. Найбезпечнішим та ефективним методом її омолодження є біоревіталізація. Незважаючи на те, що ця процедура нещодавно з’явилася в арсеналі лікарів, вона відмінно зарекомендувала себе і міцно закріпилася серед найпоширеніших б’юті-процедур в усьому світі.

Зазвичай біоревіталізація проводиться після 30 років, у молодшому віці можна проконсультуватися з фахівцем щодо доцільності цього методу для профілактики вікових змін.

Записатися на біоревіталізацію в Києві можна за телефоном (044) 333-61-08. Процедуру проводить досвідчений лікар-дерматокосметолог клініки «Гравімед», кандидат медичних наук Анна Клименко.

Вартість біоревіталізації – від 2800 грн в залежності від кількості використаного препарату.

ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

биоревитализация зоны применения

Переваги біоревіталізації:

• Відсутність побічних ефектів,

• Нетривалий період відновлення після процедури,

• Безболісність методу,

• Висока ефективність.

Небажані реакції після процедури практично виключені, тому що при проведенні біоревіталізації використовується препарат, ідентичний натуральним компонентам.

Біоревіталізація – це мікроін’єкції гіалуронової кислоти, яка є природним компонентом шкіри, що відповідає за її зволоження, еластичність та здоровий колір.

Чи небезпечна біоревіталізація?

Процедура біоревіталізації, що виконується професійними лікарями, досить проста і безпечна. Спочатку на шкіру наносять знеболюючий крем, а потім вводять мікроін’єкції гіалуронової кислоти, яка відновлює шкіру і активізує життєдіяльность клітин. Біоревіталізація – це краса і здоров’я шкіри!

Виконується процедура під місцевою анестезією атравматичними голками, тому вона абсолютно безболісна, не лишає синців, і має тривалий накопичувальний ефект. При проведенні трьох процедур з інтервалом через один-два тижні, ефект зберігається до 6 місяців.

Біоревіталізація: чи можна вагітним?

Специфічних обмежень перед проведенням біоревіталізації практично не існує. Однак майбутнім мамам варто відкласти цю процедуру на кілька місяців до народження дитини.

Виробники препаратів не можуть гарантувати безпеку активних речовин лікарського засобу для розвитку плода. На консультації необхідно розповісти лікарю про вагітність і разом з кваліфікованим фахівцем обрати відповідний догляд за шкірою під час виношування дитини.

Автор: Вікторія Веренінова

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить