melanoma.jpg?fit=685%2C354&ssl=1

Коли треба терміново записатися до лікаря?

За даними Міжнародного агентства з дослідження онкологічних захворювань (International Agency for Research on Cancer) , щороку в світі діагностується понад 14 мільйонів нових випадків раку і більше 8 мільйонів людей вмирають від цієї хвороби.

Що таке меланома?

Меланома, як і будь-яка інша злоякісна пухлина, спочатку може бути невеликого розміру, але з часом вона розвивається вглиб шкіри і поширюється на інші органи та системи. Це призводить до небезпечних для життя наслідків. Саме тому зусилля вчених і лікарів спрямовані на своєчасне виявлення злоякісної новоутворення.

Меланома виникає через неконтрольоване зростання меланоцитів – клітин шкіри, що виробляють пігмент меланін, який надає їй певний колір і викликає засмагу при впливі сонячних променів.

Найчастіше меланому, як і багато інших шкірних новоутворень, лікарі-дерматологи виявляють на відкритих ділянках шкіри, які більш схильні до впливу сонячного випромінювання. Шкіра голови, руки, в тому числі ділянка під нігтями, і навіть очі опиняються в зоні особливого ризику.

Меланома: коли треба записатися на прийом до дерматолога?

Лікар-дерматокосметолог клініки «Гравімед», кандидат медичних наук, Ганна Клименко розповіла, які чинники збільшують ризик розвитку раку шкіри. Ультрафіолетове опромінення від сонця та безконтрольне відвідування солярію є однією з найголовніших причин.

Більшість випадків ракових захворювань шкіри пов’язані з впливом на неї сонця в минулому. Так, наприклад, сонячні опіки, отримані в дитинстві, збільшують ризик зіткнутися з меланомою в майбутньому. Однак і в дорослому віці подібне нехтування правилами безпеки може призвести до раку шкіри. Крім того, в групі ризику знаходяться:

• Всі, хто має велику кількість родимок, особливо підозрілих,

• Дорослі та діти з особистим і / або сімейним онкологічним діагнозом в анамнезі,

• Чоловіки і жінки з рудим волоссям і світлою шкірою, яка легко «згоряє» після перебування під дією сонячних променів.

Діагностика меланоми в Києві

Українські медики розробили свою систему для самодіагностики меланоми. Її називають «АКОРД меланоми».акорд меланоми

• А – Асиметрія, К – Край (нерівний), О – Окрас (неоднорідний), Р – Розмір (збільшується), Д – Динаміка – кровоточивість та будь-які видимі зміни родимки.

Всі ці ознаки разом або кожна окремо говорять про необхідність відвідати кваліфікованого лікаря. Перевірити родимку в Києві можна в медичному центрі «Гравімед». Для цього достатньо записатися на прийом до лікаря за телефоном (044) 333-61-08.

• Вартість консультації дерматолога, кандидата медичних наук, яка включає в себе збір анамнестичних даних, огляд, складання плану обстеження і лікування – 500 грн.

• Консультація, яка включає в себе корекцію лікування протягом місяця після основної консультації – 350 грн.


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акція на масаж
Оплати 10 сеансів масажу і отримай (10% знижку)

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019