fbpx
melanoma.jpg

Коли треба терміново записатися до лікаря?

За даними Міжнародного агентства з дослідження онкологічних захворювань (International Agency for Research on Cancer) , щороку в світі діагностується понад 14 мільйонів нових випадків раку і більше 8 мільйонів людей вмирають від цієї хвороби.

Що таке меланома?

Меланома, як і будь-яка інша злоякісна пухлина, спочатку може бути невеликого розміру, але з часом вона розвивається вглиб шкіри і поширюється на інші органи та системи. Це призводить до небезпечних для життя наслідків. Саме тому зусилля вчених і лікарів спрямовані на своєчасне виявлення злоякісної новоутворення.

Меланома виникає через неконтрольоване зростання меланоцитів – клітин шкіри, що виробляють пігмент меланін, який надає їй певний колір і викликає засмагу при впливі сонячних променів.

Найчастіше меланому, як і багато інших шкірних новоутворень, лікарі-дерматологи виявляють на відкритих ділянках шкіри, які більш схильні до впливу сонячного випромінювання. Шкіра голови, руки, в тому числі ділянка під нігтями, і навіть очі опиняються в зоні особливого ризику.

Меланома: коли треба записатися на прийом до дерматолога?

Лікар-дерматокосметолог клініки «Гравімед», кандидат медичних наук, Ганна Клименко розповіла, які чинники збільшують ризик розвитку раку шкіри. Ультрафіолетове опромінення від сонця та безконтрольне відвідування солярію є однією з найголовніших причин.

Більшість випадків ракових захворювань шкіри пов’язані з впливом на неї сонця в минулому. Так, наприклад, сонячні опіки, отримані в дитинстві, збільшують ризик зіткнутися з меланомою в майбутньому. Однак і в дорослому віці подібне нехтування правилами безпеки може призвести до раку шкіри. Крім того, в групі ризику знаходяться:

• Всі, хто має велику кількість родимок, особливо підозрілих,

• Дорослі та діти з особистим і / або сімейним онкологічним діагнозом в анамнезі,

• Чоловіки і жінки з рудим волоссям і світлою шкірою, яка легко «згоряє» після перебування під дією сонячних променів.

Діагностика меланоми в Києві

Українські медики розробили свою систему для самодіагностики меланоми. Її називають «АКОРД меланоми».акорд меланоми

• А – Асиметрія, К – Край (нерівний), О – Окрас (неоднорідний), Р – Розмір (збільшується), Д – Динаміка – кровоточивість та будь-які видимі зміни родимки.

Всі ці ознаки разом або кожна окремо говорять про необхідність відвідати кваліфікованого лікаря. Перевірити родимку в Києві можна в медичному центрі «Гравімед». Для цього достатньо записатися на прийом до лікаря за телефоном (044) 333-61-08.

• Вартість консультації дерматолога, кандидата медичних наук, яка включає в себе збір анамнестичних даних, огляд, складання плану обстеження і лікування – 500 грн.

• Консультація, яка включає в себе корекцію лікування протягом місяця після основної консультації – 350 грн.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить