fbpx

Все, що потрібно знати про RF-ліфтинг

01.12.2020 0
laser.jpg

Все, що потрібно знати про RF-ліфтинг

Молода і красива шкіра для сучасних жінок та чоловіків більше не є недосяжною розкішшю. При правильному харчуванні, здоровому способі життя, помірних заняттях спортом, прогулянках на свіжому повітрі, а також при регулярному відвідуванні косметолога в «Гравімеді» здорова краса стає доступною кожному.

Ми впевнені, що по-справжньому красиве тіло і шкіра завдячують, перш за все, здоровому організму. Це і є наша з вами спільна мета!

В нашій багатопрофільній клініці на Оболоні при необхідності ви зможете отримати вичерпні консультації всіх лікарів — акушера-гінеколога, ендокринолога, УЗ-діагноста, косметолога. Ці фахівці з багаторічним досвідом роботи допоможуть виявити й взяти під контроль хронічні захворювання, які буквально можна побачити у дзеркалі. Адже в давнину лише за зовнішнім виглядом людини лікарі діагностували більшість захворювань.

Сьогоднішні міжнародні діагностичні протоколи, яких дотримуються всі лікарі в «Гравімеді», передбачають набагато ширший спектр діагностичних і лікувальних заходів, аніж візуальний огляд. При особистому візиті в нашу клініку ви можете не мати сумнівів в тому, що саме тут вам нададуть професійну допомогу, використовуючи всі наявні можливості.

Що таке RF(рф)-ліфтинг?

Колаген — найпоширеніший білок в нашому тілі. Він «відповідає» за здоров’я шкіри та надає їй пружності. З віком клітини організму виробляють менше колагену, що призводить до обвисання шкіри та появи видимих ​​зморшок. Перші вікові зміни можна помітити приблизно в 35-40 років, коли кількість і якість колагену починає знижуватися.

RF-ліфтинг — радіочастотна (RF) терапія або радіочастотна підтяжка шкіри — це найефективніший нехірургічний метод підтяжки шкіри, який спрямований на стимуляцію вироблення колагену. Він використовує радіочастотну енергію для нагріву дерми та підтяжки шкіри, не травмуючи при цьому верхній її шар.

Останнім часом радіочастотний ліфтинг стає все більш доступною і популярною процедурою.

Важливо! Безпека й ефективність процедури залежить насамперед від класу обладнання і кваліфікації фахівця, який займається корекцією вікових змін. Підтяжка і зміцнення шкіри, викликане стимуляцією синтезу колагену та еластину, робить радіочастоту кращим методом впливу на шкіру обличчя, шиї та підборіддя для усунення зморшок й інших ознак старіння. У нашій клініці на Оболоні лікарі з вищою медичною освітою використовують виключно апарати експертного класу.

Переваги RF-ліфтингу на Viora

Viora V-30 — не просто апарат експертного класу, який використовують провідні косметологи України. Це багатофункціональна платформа, яка пропонує унікальну комбінацію протоколів, що дозволяють лікарю і пацієнту не сумніватися в отриманні очікуваного позитивного ефекту.

Платформа V-30 від Viora найвдаліше рішення для:

 • Профілактики вікових змін шкіри;
 • Проведення лікування шкіри в зоні шиї та декольте;
 • Корекції зморшок, зміни овалу обличчя, а також при зниженні тургору і тонусу шкіри;
 • Видимого поліпшення структури шкіри;
 • Ефективної корекції постакне й інших естетичних дефектів.

 Очевидні переваги проведення процедури на Viora V-30:

 • Доступність процедури;
 • При професійному використанні низька ймовірність розвитку побічних ефектів;
 • Неінвазивність процедури — вплив на шкірні покриви без їх пошкодження;
 • Висока ефективність у боротьбі з візуальними ознаками старіння;
 • Швидкий видимий результат;
 • Безболісність процедури й мінімальний відновлювальний період після неї.

Найчастіше радіочастотну терапію використовують для підтяжки шкіри й позбавлення від зморшок. Але також вона може допомогти у боротьбі з пошкодженнями шкіри внаслідок контакту із сонячними променями. Дослідження, проведене у 2011 році, показало клінічно значущі поліпшення внаслідок лікування за допомогою RF-терапії у пацієнтів з легкими або помірними ознаками сонячних опіків. 

Чому ми вибрали саме Viora V-30?

 • Проведені процедури на цьому апараті абсолютно безпечні для пацієнтів, зокрема, з тонкою, чутливою і проблемною шкірою;
 • Можливе проведення корекції на пігментованій шкірі;
 • Завдяки професійному тандему косметологів Gravimed і обладнання експертного класу Viora ми можемо забезпечити мінімальний час відновлення після підтяжки шкіри при максимальному ефекті, оцінити який можна буде практично одразу відвідування клініки.

Види RF-ліфтингу

 1. Монополярний радіохвильовий ліфтинг — наразі метод застарів і практично не використовується.
 2. Біполярний радіохвильовий ліфтинг — безболісний і делікатний метод корекції ознак старіння шкіри. Результат можна оцінити тільки після повного курсу процедур.
 3. Триполярний радіохвильовий ліфтинг — інноваційна процедура, при якій RF-енергія впливає на різну глибину шкіри. Цей метод поєднує в собі всі позитивні сторони перших двох методів.

Чим відрізняється термоліфтинг і RF-ліфтинг?

В основі обох процедур — термоліфтингу (термаж) і RF-ліфтингу — радіохвильове випромінювання. Але між цими методами корекції є кілька ключових відмінностей:

 • Частота і сила струму: при термажі — робота монополярної енергії високої частоти, при RF-ліфтингу вона значно слабша;
 • Температура впливу: при rf-методі — до 40°C, а при термоліфтингу — до 60°C;
 • При термоліфтингу відбувається повна зміна структури молекул колагену.

 Проведення RF-ліфтингу в Києві: скільки часу потрібно витратити на процедуру?

Радіочастотна терапія — це не експериментальний метод корекції. З початку століття косметологи у всьому світі використовують її для боротьби з візуальними ознаками старіння. За цей час фахівці напрацювали достатньо досвіду і знань, щоб використовувати це лікування без зайвої небезпеки для здоров’я пацієнтів.

У клініці «Гравімед», де процедуру підтяжки шкіри проводить фахівець з вищою медичною освітою і багаторічним досвідом роботи за допомогою мультифункціональної платформи Viora V-30, на процедуру зазвичай необхідно витратити від 20 до 60 хвилин вашого часу, іноді довше. І це буде практично безболісно.

Після вибору косметологом необхідної програми й спеціального масажу лікар наносить гель-провідник на ретельно очищену шкіру. Під час сеансу відчувається тепло і незначне поколювання, а після нього можна одразу ж побачити результат.

Чи небезпечний RF-ліфтинг?

Радіочастотні хвилі — це форма випромінювання, як, наприклад, рентгенівські або гамма-промені, радіохвилі, Wi-Fi та мікрохвилі, які випромінюють мікрохвильовки на нашій кухні.

Випромінювання, яке використовується при RF-підтяжці шкіри на апараті Viora 30, завдає незрівнянно менше радіаційне навантаження на організм, ніж навіть звичайний рентген, який у разі потреби вам можуть призначити в найближчому травмпункті.

Небезпеки й побічні ефекти радіочастотної підтяжки шкіри

RF-підтяжка шкіри вважається безпечною процедурою для пацієнта. Але тільки в тому випадку, якщо її виконує лікар-косметолог, який добре розуміється на всіх процесах, що відбуваються в організмі, та вміє грамотно використовувати медичне обладнання. При неправильному виконанні процедури можна отримати вельми неприємний опік.

Найчастіший побічний ефект — незначне почервоніння за дві-три години після процедури.

Крім того, може спостерігатися:

 • тимчасовий набряк (до 2 діб);
 • невелике почервоніння (до 2 діб);
 • нетривале поколювання і тепло (може виникнути через 2-3 години після процедури).

Тип радіочастотного випромінювання, що використовується під час підтяжки, аналогічний типу випромінювання від інших поширених побутових пристроїв — мобільних телефонів або Wi-Fi. Після досить тривалого періоду використання цієї технології в медичних цілях немає доказів того, що радіочастотне випромінювання становить небезпеку для здоров’я пацієнтів.

Відновлення після ліфтингу

Після проведення процедури лікар обов’язково надасть індивідуальні рекомендації в залежності від вашого стану здоров’я і способу життя для якнайшвидшого відновлення. Зазвичай для профілактики виникнення гіперпігментації шкіри та інших небажаних наслідків після відвідування клініки варто:

 • тимчасово обмежити активні фізичні заняття спортом,
 • відмовитися від відвідування сауни та лазні,
 • мінімізувати перебування на відкритому сонці, відмовитися від перебування у солярії.

Психологічний ефект від RF-ліфтингу в клініці «Гравімед»

У кожного з нас є власні критерії оцінки себе. Люди, які задоволені своєю зовнішністю, впевнені в собі, ефективні в роботі та соціальних комунікаціях, відчувають себе комфортно у стосунках. І навпаки, невирішені косметичні проблеми можуть стати причиною розвитку тривожних станів і зниження продуктивності в основній діяльності.

Відвідування косметолога сприяє формуванню сильного позитивного образу себе. Навіть невеличка, на перший погляд, зовнішня зміна може дати надзвичайний поштовх для змін всередині, що дозволяє знайти точку опори для впевненості.

У нашій клініці на Оболоні ви знайдете розуміння і професійну підтримку у важкий момент. Ми не маємо сумнівів, що кожна проблема, з якою до нас приходить пацієнт, — важлива. Наша місія — допомогти не тільки усунути естетичний дефект, але й повернути впевненість, якщо вона останнім часом трохи похитнулася.

Для нас дуже важливо, щоб після процедури ви сказали собі: «Я зробила це для себе і дуже задоволена своїми результатами». Пам’ятайте, якщо вам подобається, як виглядаєте і відчуваєте себе, процедура дійсно вдалася.

Підготовка до RF-ліфтингу

 • Лікар обов’язково ретельно очистить шкіру перед проведенням процедури.
 • Чоловікам перед радіохвильовою підтяжкою обличчя необхідно поголитися.
 • Потрібно зняти контактні лінзи та будь-які прикраси.
 • Крім того, важливо позитивно налаштуватися на процедуру та отримати повну консультацію у фахівця клініки «Гравімед» на Оболоні.

Коли показаний RF-ліфтинг?

RF-ліфтинг або радіочастотна підтяжка шкіри — це естетична техніка, яка використовує радіочастотну енергію для нагріву тканин і стимуляції вироблення підшкірного колагену, щоб зменшити появу зморшок і поліпшити тургор шкіри. Ця процедура є найефективнішою альтернативою хірургічної підтяжки обличчя й інших косметичних операцій.

Навіть після першої процедури можна побачити миттєвий WOW-ефект, що робить її вдалим виходом в ситуації, коли хочеться побачити швидкий результат перед вечіркою, відпочинком або важливим заходом.

RF-ліфтинг трохи відбілює і м’яко відлущує ороговілі клітини шкіри. Тому після процедури ви одразу відчуєте, що вона стала чистою і буквально дихає.

Оскільки RF-Lifting не вимагає хірургічного втручання, в руках кваліфікованого фахівця немає ризику, що щось піде не так.

Ми рекомендуємо цю процедуру всім, хто не готовий до серйозних хірургічних втручань і тривалого відновлення після них, але хоче зменшити зморшки та поліпшити еластичність шкіри.

Показання для проведення RF-ліфтингу

 • Зниження еластичності шкіри на обличчі, шиї, руках, ногах, грудях, животі, спині або сідницях;
 • Мішки під очима;
 • Нерівна структура і колір шкіри;
 • Зморшки на обличчі — навколо рота, очей і лоба, в тому числі виражена носогубна складка і мімічні зморшки;
 • “Друге підборіддя”;
 • Целюліт;
 • Фотостаріння шкіри;
 • Провисання шкіри після схуднення, зокрема, після вагітності та пологів;
 • Розтяжки;
 • Шрами, рубці, постакне.

Коли і як часто необхідно проводити RF-ліфтинг?

RF-Lifting можна використовувати для профілактики утворення зморшок після 25 років. І тут немає верхньої межі.

Однак, безумовно, ефективність у кожному конкретному випадку потрібно визначати індивідуально під час особистої консультації в центрі «Гравімед». Для запису до лікаря-косметолога на Оболоні достатньо зателефонувати +38 (044) 333-61-08, +38 (067) 530-88-55, +38 (050) 500-01-67, +38 (093) 170-51- 10 або скористатися зручною формою онлайн-запису на нашому сайті.

Під час процедури ви відчуєте легке тепло, що сприяє розслабленню і заспокоєнню. Ви навіть можете спокійно подрімати, поки радіохвиля стимулює вироблення колагену в шкірі. Завдяки цьому вона підтягнеться й буде виглядати чудово.

RF-ліфтинг підходить для всіх типів шкіри, його можна проводити в будь-яку пору року. Не існує обмежень і на кількість проведених процедур.

Для досягнення стійкого результату ми рекомендуємо від 1 до 20 процедур в залежності від вашого віку і стану шкіри. Перші результати можна побачити одразу після процедури, але повноцінно процес омолодження запуститься через 21 день, після відновлення ніжних колагенових і еластинових волокон. Стан шкіри буде поступово поліпшуватися протягом наступних 3-6 місяців. Результат збережеться до 2 років.

Після повного курсу корекції та для підтримки отриманого результату необхідно відвідувати свого лікаря 1 раз на рік.

RF-ліфтинг: протипоказання

 • Вагітність і годування груддю;
 • Цукровий діабет будь-якого типу в стадії декомпенсації;
 • Встановлений кардіостимулятор, будь-які інші важкі захворювання серця та судин;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Імпланти, штифти, металеве протезування в зоні корекції;
 • Інфекційні захворювання;
 • Висока температура тіла;
 • Онкологічний діагноз;
 • Неврологічні патології;
 • Опіки або травми в місці корекції;
 • Загострення хронічних хвороб.

Попри значний список протипоказань, остаточне рішення про можливість проведення процедури приймається пацієнтом і лікарем під час особистої зустрічі.

RF-ліфтинг під час вагітності та годування груддю

Всі вагітні жінки стикаються з безліччю змін свого тіла, що позначається і на їх психологічному стані.

Ці внутрішні та зовнішні зміни часто підштовхують майбутніх мам розглядати косметичні й навіть хірургічні б’юті-процедури під час вагітності.

Попри те, що rf-підтяжка обличчя проводиться досить далеко від матки, ми радимо вагітним жінкам відкласти цю косметичну процедуру на весь період виношування малюка, а в деяких випадках і на час годування груддю.

Але це зовсім не означає, що майбутній мамі потрібно назавжди забути про себе і свою красу. Ми радимо жінкам при надії підтримувати базовий режим догляду за шкірою, рекомендований лікарем, дотримуватися здорового раціону харчування і кожен день гуляти в парку. Це допоможе зберегти не тільки здоров’я, а й красу.

Якщо ви почали помічати будь-які зміни на шкірі під час вагітності — розтяжки, пігментацію, сухість — косметолог нашої клініки обов’язково підтримає вас і призначить безпечні засоби догляду, дозволені міжнародними та українськими протоколами лікування для майбутніх мам.

Підтяжка обличчя для чоловіків

Вже позаду часи, коли догляд за своїм обличчям і тілом був виключно жіночою прерогативою. Все більше чоловіків, які хочуть освіжити обличчя, звертаються до фахівців клініки «Гравімед», які мають досвід у сфері «чоловічої» косметології.

Зазвичай метою візиту є бажання відновити чіткі контури обличчя, поліпшити контури лінії підборіддя і шиї. І тільки знання всіх анатомічних характеристик чоловічого обличчя і тіла, а також вимоги більш непомітних естетичних змін забезпечить збалансоване чоловіче омолодження.

Іноді методи, що використовуються для чоловіків, відрізняються від технік жіночої підтяжки обличчя, оскільки велике значення надається збереженню специфічної черепно-лицьової архітектури, і водночас відновленню контурів м’яких тканин.

RF-ліфтинг в Києві: чому «Гравімед»?

Професійна консультація

Ми раді запропонувати вам кращі технології, індивідуальний план корекції та всі методи лікування, доступні на сучасному ринку.

Наші технології

Наша команда професіоналів усвідомлює, що неможливо вилікувати усі шкірні захворювання за допомогою однієї технології. Ми готові підібрати найефективніший варіант для кожного пацієнта.

Безпека

У нашій клініці застосовуються найбезпечніші технології, що пройшли перевірку і сертифікацію.

Наша команда експертів

Ми впевнені, що ви заслуговуєте на професійне піклування. Саме тому ми зібрали найкращу в Києві команду лікарів, що спеціалізуються на медичній естетиці.

Зворотний зв’язок

В «Гравімеді» ваш комфорт — головний наш пріоритет. Ми гарантуємо, що вислухаємо всі ваші питання і надамо консультаційну підтримку на кожному етапі шляху.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить