Як позбутися прищів?

07.05.2018 0
pryshhi.jpg

Поради косметолога

Медична статистика стверджує, що 9 з 10 підлітків і молодих людей будь-якої статі у віці до 20 років схильні до шкірних висипань. Як показує практика, і після досягнення повноліття акне продовжує турбувати чоловіків і жінок. Як же позбутися від прищів?

Незважаючи на велику кількість косметичних засобів, реклама яких «гарантує» повне позбавлення від висипань на все життя, такого диво-крему не існує.

Але є і хороша новина – в арсеналі професійних лікарів-косметологів є методи, які дозволяють попередити утворення вугрової висипки на обличчі і мінімізувати вже існуючі висипання. У будь-якому випадку проблемна шкіра потребує уваги з боку фахівця.

Лікування вугрової висипки в Києві

Анна Клименко, дерматолог-косметолог клініки «Гравімед», радить підходити до цього питання комплексно. Лікування шкірних проблем необхідно проводити в кілька етапів.

Дуже важливо підібрати разом з лікарем відповідний твоїй проблемній шкірі правильний догляд. Крім того, треба виявити основні причини появи вугрової висипки і вибрати відповідний для кожного окремого випадку план лікування.

Головні причини виникнення акне:

• Порушення гормонального фону;

• Спадкові фактори;

• Гіперкератоз – патологічне потовщення рогового шару епідермісу з зайвим утворенням на шкірі рогових лусочок, які призводять до закупорки пір.

Крім цих факторів до появи почервоніння і чорних цяток на обличчі призводять:

• Порушення правильного режиму харчування;

• Хронічний стрес;

• Патології травної системи;

• Відсутність достатнього догляду за проблемною шкірою.

Всі ці умови хоч і не викликають вугровий висип, але можуть погіршити шкірні проблеми. Знайти справжнього винуватця неприємностей допоможе лікар-дерматолог. Записатися на прийом до фахівця в клініці «Гравімед» можна за телефоном (044) 333-61-08. Вартість консультації – від 300 грн.

Сучасні методи лікування акне

Домашній щоденний догляд за проблемною шкірою включає в себе 4 основних етапи, які виконуються вранці і ввечері: очищення, тонізація, нанесення лікувального засобу, призначеного лікарем, і зволоження.

Професійна допомога полягає в консультації пацієнта, призначенні лікування та проведенні необхідних медичних процедур:

• Хімічний і ультразвуковий пілінг видаляє мертві клітини і поверхневі забруднення. Завдяки легкому масажу дерми під час процедури значно поліпшується колір обличчя, а шкіра стає більш здоровою, гладкою і шовковистою. Вартість пілінгу в медичному центрі «Гравімед» – від 600 грн.

• Лазерне лікування вугрової висипки передбачає точковий вплив на проблемні ділянки шкіри лазерним променем, який проникає в глибокі шари шкіри і знищує бактерії, що викликають запальний процес.

• Ультразвукова методика лікування прищів буде ефективна при легкому ступені акне і помірному забрудненні пір. Виражена висипка, яка налічує понад 10 прищів, навпаки, є протипоказанням до проведення УЗ-лікування.

Вартість процедур для проблемної шкіри залежить від важкості захворювання і тривалості курсу лікування.


Прокоментуйте

Ваш E-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017