fbpx

Як позбавитися храпу?

05.05.2018 0
khrap.jpg

Радіохвильове лікування патології

Напевно кожному хоч раз доводилося провести ніч з людиною, яка голосно хропить. В одному купе або автобусі в такому випадку безтурботно спить лише вона. Всі інші сумно позіхають в очікуванні ранку. За статистикою, від хропіння страждають більше половини чоловіків і кожна третя жінка у віці старше 45 років. У молодих людей цей показник трохи нижче.

Для початку необхідно розібратися, що таке хропіння? Це свого роду акустичний феномен, що виникає в результаті вібрації тканин глотки і неба при порушенні прохідності дихальних шляхів.

У чому небезпека храпу для здоров’я?

Хропіння в 95% випадків супроводжується синдромом обструктивного апное або зупинкою дихання уві сні. За різними даними ця дуже небезпечна патологія стає причиною смерті в 6-10% випадків.

Крім того, до трагічних наслідків в 35-40% випадків призводять патології, асоційовані з храпом: підвищений артеріальний тиск, інфаркт і інсульт.

Причини хропіння у дорослих людей

• зайва вага;

• вживання речовин, що розслаблюють гладку мускулатуру неба – алкоголь, наркотики, міорелаксанти, деякі седативні препарати;

• порушення анатомії носа – викривлення перегородки, поліпи носа, гіпертрофічний риніт;

• збільшення піднебінних мигдалин і аденоїдів, язичної мигдалини;

• новоутворення носоглотки;

• порушення прикусу і багато інших.

Медики знають чимало причин хропіння. З визначення головних його винуватців фахівці починають лікування цього захворювання.

На щастя, в більшості випадків кваліфікований фахівець зможе встановити і усунути причини храпу, який не дає повноцінно виспатися і відновитися самій людині і членам його сім’ї.

Іноді може знадобитися консультація інших вузькопрофільних фахівців – кардіолога, дієтолога або ортодонта.

Радіохвильове лікування храпу в Києві

Радіохвильове (РВЧД) лікування храпу є одним з найбільш успішних методів інструментальної хірургічної корекції форми і тонусу тканин м’якого піднебіння. Цей метод відноситься до «хірургії одного дня», тобто пацієнт може покинути клініку через 20-60 хвилин після втручання.

Вартість РВЧД-лікування храпу в клініці «Гравімед» становить 2500 грн.

У більшості випадків це втручання виконується під місцевим знеболенням і не вимагає загального наркозу. Радіохвильова хірургія під час операції дає можливість припікати тканини, тому втручання не супроводжується суттєвими кровотечами. Винятком є ​​пацієнти з порушенням згортання крові, наприклад, жінки в період менструації.

Відновлення після радіохвильового лікування храпу

Відновлювальний період займає в середньому 7-10 днів. У цей час пацієнт без обмежень може ходити на роботу, якщо вона не пов’язана з холодом, пилом або надмірними фізичними навантаженнями.

Крім того, пацієнту після операції необхідно дотримуватися певної дієти, обробляти горло антисептичними препаратами, уникати близького контакту з хворими на ГРВІ та іншими інфекційними хворобами. Не варто в цей період відвідувати лазні, сауни, басейни і різко міняти звичну кліматичну зону.

Доктор отоларинголог  росповідає про радіохвильове лікування храпу

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить