Як позбавитися храпу?

05.05.2018 0
khrap.jpg?fit=750%2C422&ssl=1

Радіохвильове лікування патології

Напевно кожному хоч раз доводилося провести ніч з людиною, яка голосно хропить. В одному купе або автобусі в такому випадку безтурботно спить лише вона. Всі інші сумно позіхають в очікуванні ранку. За статистикою, від хропіння страждають більше половини чоловіків і кожна третя жінка у віці старше 45 років. У молодих людей цей показник трохи нижче.

Для початку необхідно розібратися, що таке хропіння? Це свого роду акустичний феномен, що виникає в результаті вібрації тканин глотки і неба при порушенні прохідності дихальних шляхів.

У чому небезпека храпу для здоров’я?

Хропіння в 95% випадків супроводжується синдромом обструктивного апное або зупинкою дихання уві сні. За різними даними ця дуже небезпечна патологія стає причиною смерті в 6-10% випадків.

Крім того, до трагічних наслідків в 35-40% випадків призводять патології, асоційовані з храпом: підвищений артеріальний тиск, інфаркт і інсульт.

Причини хропіння у дорослих людей

• зайва вага;

• вживання речовин, що розслаблюють гладку мускулатуру неба – алкоголь, наркотики, міорелаксанти, деякі седативні препарати;

• порушення анатомії носа – викривлення перегородки, поліпи носа, гіпертрофічний риніт;

• збільшення піднебінних мигдалин і аденоїдів, язичної мигдалини;

• новоутворення носоглотки;

• порушення прикусу і багато інших.

Медики знають чимало причин хропіння. З визначення головних його винуватців фахівці починають лікування цього захворювання.

На щастя, в більшості випадків кваліфікований фахівець зможе встановити і усунути причини храпу, який не дає повноцінно виспатися і відновитися самій людині і членам його сім’ї.

Іноді може знадобитися консультація інших вузькопрофільних фахівців – кардіолога, дієтолога або ортодонта.

Радіохвильове лікування храпу в Києві

Радіохвильове (РВЧД) лікування храпу є одним з найбільш успішних методів інструментальної хірургічної корекції форми і тонусу тканин м’якого піднебіння. Цей метод відноситься до «хірургії одного дня», тобто пацієнт може покинути клініку через 20-60 хвилин після втручання.

Вартість РВЧД-лікування храпу в клініці «Гравімед» становить 2500 грн.

У більшості випадків це втручання виконується під місцевим знеболенням і не вимагає загального наркозу. Радіохвильова хірургія під час операції дає можливість припікати тканини, тому втручання не супроводжується суттєвими кровотечами. Винятком є ​​пацієнти з порушенням згортання крові, наприклад, жінки в період менструації.

Відновлення після радіохвильового лікування храпу

Відновлювальний період займає в середньому 7-10 днів. У цей час пацієнт без обмежень може ходити на роботу, якщо вона не пов’язана з холодом, пилом або надмірними фізичними навантаженнями.

Крім того, пацієнту після операції необхідно дотримуватися певної дієти, обробляти горло антисептичними препаратами, уникати близького контакту з хворими на ГРВІ та іншими інфекційними хворобами. Не варто в цей період відвідувати лазні, сауни, басейни і різко міняти звичну кліматичну зону.

Доктор отоларинголог  росповідає про радіохвильове лікування храпу


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить