fbpx

Gravi platforma – об’єднання однодумців

02.05.2018 0
doklad-lazarevich.jpg

Шановні друзі, з відвертою радістю ділимось з вами знаковою для медичного центру «Гравімед» подією. 27.04.18р., на базі нашої клініки відбулась зустріч колег однодумців, під час якої, досвідчені колеги поділилися своїми поглядами в діагностиці та лікуванні різноманітної патології, спираючись, не лише на доказові основи світової медицини, але і на власний досвід.

доклад Жихарського Романа ВолодимировичаКандидатом медичних наук Жихарським Романом Володимировичем була висвітлена така тема, як «Лапароскопія в лікуванні гінекологічних хворих з морбідним ожирінням». Під час доповіді було зазначено новітні підходи лапароскопії в наведеної групи хворих, висвітлено особливості гемостазу шляхом інтраопераційного  кліпування маткових артерій, що дають змогу уникнути інтраопераційної крововтрати та охарактеризував позитивні результати такого лікування.

 

доклад Лазаревич Аллы ЭдуардовныЛікар акушер – гінеколог медичного центру «Гравімед» Лазаревич Алла Едуардівна в своїй доповіді «Гіперандрогенні порушення – практика гінеколога» систематизувала знання гінекологів в цій ендокринній патології, наголосила на важливості співпраці ендокринологів, гінекологів та дерматологів в комплексному підході до лікування наведеної патології з метою отримання повноцінного результату, що має принести виключно позитивний результат жінці – пацієнту.

 

доклад Мельника Юрия НиколаевичаЗавідуючий відділенням пренатальної діагностики Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, кандидат медичних наук  Мельник Юрій Миколайович, доповідаючи про «Критичний стан плода в ІІІ триместрі за даними КТГ та доплерометрії», чітко та досконало пояснив основи доплерографічних змін показників кровообігу плода, розставив акценти на критичних змінах та сформував чіткий алгоритм поведінки лікаря акушера – гінеколога в загрозливих ситуаціях.

На нашу думку, ми зробили перший і важливий крок до відкритого спілкування між колегами, що дало змогу з різних боків  поглянути на різноманітні клінічні ситуації та досягти оптимального підходу до вирішення багатьох спірних питань. Ми ставимо за мету кожного місяця організовувати подібні зустрічі для розбору проблемних питань медицини сьогодення.

Запрошуємо Вас приймати активну участь в підборі тем, які варті Вашої уваги. Вам достатньо написати в коментарях теми, що є актуальними на сьогодні.  Ми, в свою чергу, будемо намагатись знаходити та запрошувати на зустрічі справжніх експертів з профільних питань.

Ми щиро вдячні доповідачам за приділений час у підготовці доповідей та колегам, які знайшли час для відвідування нашого заходу.

Запрошуємо Вас приєднуватись до нас і крокувати РАЗОМ ЧЕРЕЗ ПОКОЛІННЯ.

                         

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить