fbpx

Гравіплатформа 3

01.08.2018 0
GP_banner3-1200x628.jpg

Шановні друзі, з відвертою радістю ділимось з вами черговою приємною новиною. В стінах медичного центру «Гравімед»  27.07.18р., відбулась зустріч колег однодумців «Гравіплатформа 3», під час якої, наші лікарі поділилися власним досвідом та продемонстрували свої досягнення..

Кандидат медичних наук, лікар дерматолог, дерматокосметолог Клименко Анна Василівна висвітлила актуальну тему ранньої діагностики злоякісних новоутворень шкіри і роль дерматоскопії в цьому процесі. Під час доповіді було надано данні статистики, які свідчать, що злоякісні новоутворення шкіри посідають третю сходинку по розповсюдженості. Анна Василівна надала рекомендації, щодо тактики лікарів для своєчасного виявлення патологічних змін та важливості фотозахисту в повсякденному житті. На нашу думку, така інформація стане у нагоді не тільки з професійного боку, а і для власного використання також. 

 Лікар акушер – гінеколог медичного центру «Гравімед» Шляхтіна Анастасія Миколаївна в своїй доповіді «Пренатальна діагностика в практиці акушера – гінеколога. Комбінований пренатальний скринінг І триместру» систематизувала знання гінекологів в цьому процесі, наголосила на важливості співпраці гінекологів жіночої консультації та спеціалістів пренатальної діагностики та надала актуальні показники для своєчасного виявлення вагітних групи ризику. Велику зацікавленість викликали представлені клінічні випадки, які показали практичне застосування знань для виявлення патологічних змін та надано приклади ведення подібних вагітних.

 

Юрій Мельник - провідний фахівець УЗД медичного центру ГравімедЗавідуючий відділенням пренатальної діагностики Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, кандидат медичних наук  Мельник Юрій Миколайович, представив доповідь «Клінічні випадки в практиці пренатального діагноста. Особливості прийняття рішень у конкретних випадках». В доповіді було представлено конкретні клінічні з його власної практики. Розібрано три випадки, в яких ярко проілюстровано, на скільки важко приймати рішення про подальше ведення вагітності. Було наочно показано, що не всі стандарти завжди висвітлюють реальну картину змін. Юрій Миколайович закликав колег до зваженого підходу під час обирання тактики ведення вагітної і наголосив на важливості обміну досвідом поведінки в складних ситуаціях. Адже, маючі певні знання про неординарні випадки, інколи можна дати шанс на життя майбутній маленькій дитині.

 

На нашу думку, ми робимо важливі та корисні вчинки запрошуючи до відкритого спілкування колег. Це дає змогу з різних боків  поглянути на різноманітні клінічні ситуації та досягти оптимального підходу до вирішення багатьох спірних питань та розробити шляхи для вирішення проблемних питань медицини сьогодення.

Запрошуємо Вас приймати активну участь в підборі тем, які варті Вашої уваги. Вам достатньо написати в коментарях теми, що є актуальними на сьогодні. Також ми запрошуємо всіх бажаючих приймати участь, як слухач так і як доповідач. Щоб стати доповідачем не треба проходити попередні слухання, отримувати рецензію від впливових наукових діячів та отримати від них схвалення. Достатньо заявити про своє бажання, надіслати листа з темою доповіді на адресу director@gravimed.com.ua. Темою доповіді можуть бути: актуальне питання, клінічний випадок, власне дослідження або спостереження. Дата та тема наступного зібрання однодумців на «Гравіплатформі» буде розміщено на сайті www.gravimed.com.ua  в соцмережі Фейсбук на сторінці Гравімед та в групі Здоровые новости. Підписуйтесь та будьте в курсі останніх подій.

Ми щиро вдячні доповідачам за приділений час у підготовці доповідей та колегам, які знайшли час для відвідування нашого заходу.

Запрошуємо Вас приєднуватись до нас і крокувати РАЗОМ ЧЕРЕЗ ПОКОЛІННЯ.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить