fbpx

Статті


laser.jpg

Все, що потрібно знати про RF-ліфтинг

Молода і красива шкіра для сучасних жінок та чоловіків більше не є недосяжною розкішшю. При правильному харчуванні, здоровому способі життя, помірних заняттях спортом, прогулянках на свіжому повітрі, а також при регулярному відвідуванні косметолога в «Гравімеді» здорова краса стає доступною кожному.


laserR1.jpg

Лікування рубців за допомогою лазера

Рубці або шрами виникають як відповідь нашого організму на вплив: механічний (операція, опік, травма) або в результаті захворювання (акне, вітрянка, віспа тощо). Вони зазвичай не становлять небезпеки для здоров’я людини, однак є естетичною проблемою, що турбує пацієнта. Деформація сполучної тканини відбувається на клітинному рівні й часто є незворотною для природного відновлення цілісності покривів.


lazer.jpg

У вас бувають моменти, коли стильне плаття, яке так хотілося вдягнути на вечірку, або улюблений купальник-бікіні знову відправляються в найтемніший куток шафи замість того, щоб підкреслити вашу природну привабливість? Чи улюблена зачіска виявляється раптом у забороненому списку? Винуватцями таких обмежень часто стають недосконалості шкіри.


om.jpg

Опущення матки: чому не варто ігнорувати цей стан?

Будемо відверті, матка — це не лише орган жіночої репродуктивної системи. Вона — символ жіночності та материнства, що вкрай важливо для кожної жінки. Гінекологічні патології шкодять не лише фізичному здоров’ю, а й викликають відчутний психологічний дискомфорт. Опущення матки — патологія, яка не може кудись подітися самостійно, тут дуже важливе кваліфіковане лікування.


contraceptiv-1.jpg

Пігулки, спіралі, операція або технічні новинки: як розібратися в ефективних і не дуже методах контрацепції

Питання контрацепції цікавило жінок з давніх-давен, коли наші попередниці вперше задумалися про контроль своєї репродуктивної функції. І це було дійсно дуже, дуже давно!


polip.jpg

Що таке поліп?

Будь-який поліп — це наріст, що складається з власних тканин організму. Всередині нього найчастіше є власна кровоносна судина, яка живить поліп і сприяє його збільшенню. Поліпи найчастіше мають доброякісну природу, але повністю впевненим у цьому можна бути тільки після його видалення та гістологічного дослідження видаленого матеріалу. Поліпи частіше розвиваються на слизових оболонках, клітини яких часто оновлюються, в гінекологічній практиці шийка матки, особливо внутрішня її частина — цервікальний канал, найуразливіше місце.


kista1-1.jpg

Кіста молочної залози: правда і міфи

Кісти молочної залози, простіше кажучи, — це заповнені рідиною «мішечки» всередині жіночих грудей, які, на щастя, зазвичай не становлять небезпеки для здоров’я. Доволі часто лікарі діагностують одну або одночасно декілька кіст. Вони можуть з’являтися і зникати, а також відрізнятися в розмірі. У медичній літературі кісти описуються як круглі або овальні новоутворення з чіткими межами. На дотик вони трохи схожі на гроно винограду або наповнену водою невелику кульку, але можуть бути й більш щільними.


polikistoz-ru-1.jpeg

Синдром полікістозних яєчників: в чому його небезпека?

Синдром полікістозних яєчників, СПКЯ, синдром Штейна-Левенталя, склерополікістоз яєчників. Сьогодні з такою проблемою, викликаною дисбалансом репродуктивних гормонів, стикаються наші сучасниці. За статистикою, у кожної п’ятої пацієнтки гінеколога може бути виявлена ця патологія.


podagra-ru-1.jpg

Подагра: хто в групі максимального ризику?

Подагра — це досить поширена і складна з точки зору лікування та прогнозу форма артриту, з якою може зіткнутися будь-яка людина. Інтенсивні напади болю, набряклість, почервоніння і підвищена чутливість у хворих суглобах — такі неприємності очікують пацієнта з цим діагнозом.


bol-ua.jpg

Біль у суглобах: причини, симптоми, лікування

Біль або дискомфорт в будь-якому суглобі може бути різним — від тупого до гострого. Найбільш ймовірною причиною виникнення болю є хронічні захворювання опорно-рухового апарату або травми. Найчастіше на початковій стадії захворювання або при незначній травмі больовий синдром слабшає або повністю зникає досить швидко і його просто контролювати самостійно в домашніх умовах.


Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить