Статті


bakteriuriya.jpg

Бактерії в сечі при вагітності: небезпечно чи норма?

Безсимптомна бактеріурія  – це стан, при якому в посіві сечі виявляється зростання бактерій (в нормі сеча стерильна), при відсутності ознак інфекції, таких як – болі чи дискомфорт при сечовипусканні, підвищена температура та інші суб’єктивні ознаки захворювання сечовивідних шляхів.


light.jpg

29.11.2018 Новини0

Отгремели чёрные пятницы, закончились чёрные понедельники, пришёл самый тёмный месяц года – Декабрь.

Не унываем, Мед. Центр Гравимед дарит СВЕТЛЫЕ СКИДКИ !!!

До конца года 10% скидка на все виды массажа и процедуры с ДИСПОРТ


osobennie-1.jpg

Тримати руку на пульсі: чому потрібно знайти “свого” лікаря для недоношеної дитини

Будь-яка маленька дитина, що з’явилася на світ до 37 тижня вагітності з масою тіла менше ніж 2500 г, вважається недоношеною. Для медичних працівників та батьків малюка, які планували першу зустріч з ним лише через пару місяців, стан здоров’я дитини викликає занепокоєння та тривогу.

Сьогодні вчені проводять сотні досліджень для вивчення оптимального розвитку недоношеної дитини. Протоколи догляду за передчасно народженими дітьми, опубліковані в журналі Neonatology за жовтень 2008 року, передбачають, що темпи зростання таких дітей повинні максимально відповідати внутрішньоутробним показникам розвитку.


porok-1.jpg

Вади серця – чому важливо дізнатися якомога раніше?

Вада серця у плода – вельми серйозний діагноз, дізнатися про який боїться кожна майбутня мама. Він ставить під сумнів не тільки здоров’я, повноцінне, здорове та щасливе майбутнє дитини, але іноді загрожує й самому життю. З 1000 малюків 8-10 народжуються з різноманітними вадами серця. Говорити про це страшно, але потрібно, адже чим раніше будуть виявлені патології, тим більше шансів попередити важкі ускладнення патології. Виявити вади серця у плода на ранніх етапах можна тільки за допомогою ультразвукової діагностики.


gravi5-1200x628.jpg

Шановні друзі, колеги!

Ми не відступаємо від бажання об`єднувати найкращих.
23.11.2018 о 17-45 в медичному центрі «Гравімед» відбудеться «Гравіплатформа» наш традиційний захід, що об`єднує всіх охочих відкрито спілкуватись, обмінюватись корисною і цікавою інформацією та власним досвідом.

conferency.jpg

Навмисно в назві теми залишила можливість кожному читачеві поставити свій знак між словами: кому плюс, а кому знак оклику. Може знайдуться і інші знаки, які, сподіваюся, підкреслять, але не перекреслять значущість цих слів.

2-3 листопада 2018 року в Києві проходила конференція акушерів-гінекологів на тему дуже важливу та актуальну – профілактика, своєчасна  діагностика, успішне лікування онкологічних захворювань шийки матки, піхви, вульви. Величезна робота організаторів цієї конференції, авторитетів в галузі акушерства-гінекології, онкології зі створення Національного консенсусу, якій допоможе лікарям вибрати вірний напрямок дій для профілактики раку шийки матки у жінок,


follikulometriya-1.jpg

Підготовка до материнства: що таке фолікулогенез і в чому небезпека його порушень?

Фолікулогенез науковими словами – це безперервний процес дозрівання жіночих статевих клітин – яйцеклітин – кожна з яких знаходиться у фолікулі. Чому цей процес такий важливий для жіночого організму і в чому небезпека його порушень, які можуть виникнути у жінки? Як діагностувати ці порушення та лікувати іх?

Яйцеклітина в період формування проходить стадію фолікула, але далеко не кожен фолікул стає яйцеклітиною, здатною до запліднення.


cervikometriya-1.jpg

Що таке цервікометрія і чи потрібна ця процедура майбутній мамі?

Вагітність – це, мабуть, найважливіший і хвилюючий період у житті кожної жінки. Він сповнений яскравими емоціями та щастям очікування першої зустрічі з малюком. Однак, як показує медична практика, не завжди вагітність можна назвати ідеальною.

Час від часу майбутній мамі доводиться звертатися до лікаря з тривожними ознаками перинатальної патології або ж дізнаватися від фахівців про ускладнення, здавалося б, ідеальної вагітності, що протікає без видимих ​​проблем.


orvi-1.jpg

26.10.2018 Терапія0

Грип та ГРВІ: кому варто бути особливо обережним і коли треба звертатися до лікаря?

Рекомендації щодо профілактики та лікування ГРВІ в сезоні 2018/2019 були представлені доктором Лізою Грохкопф на тематичному вебінарі Відділу лікування грипу в Центрі контролю і профілактики захворювань. Крім того, на зустрічі, що відбулася 27 вересня 2018 року, виступив доктор Флор Муньос, член Американської академії педіатрії, фахівець з інфекційних захворювань. Він нагадав про важливість своєчасного лікування грипу у дітей і підлітків.

Епідемії грипу трапляються щороку. Кожної зими на грип хворіє до 15% населення земної кулі. Минулий сплеск респіраторних захворювань в наших широтах традиційно припав на холодну пору року. Зима 2017/2018 вперше виявила небезпеку вірусу грипу A (H3N2). Недостатньо ефективна кампанія з профілактики грипу та низький рівень вакцинації у світі стали причиною високого рівня захворюваності, особливо серед людей, що знаходяться в групі ризику. Навіть у розвинених країнах світу, де медична допомога маленьким і дорослим пацієнтам надається за сучасними протоколами, лікарі були змушені фіксувати безліч випадків серйозних ускладнень після перенесеної вірусної атаки. Навесні цього року медики, які відповідали за розробку щеплення від грипу, визнали вакцину субоптимальною – такою, що не відповідає поставленій меті.


doula-1.jpg

Доула: хто це така і чи потрібна вона при пологах

Слово «доула» з грецької мови — «рабиня». Однак в сучасному світі у цього поняття з’явилося зовсім інше значення. Сьогодні це помічниця жінки під час пологів, її берегиня і провідник на шляху до материнства. Давайте докладніше поговоримо про те, звідки взялися доули та в чому полягають їх функції.
Все, що ви хотіли знати про доул та їх присутність при пологах — в нашому матеріалі.


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017