fbpx

Терапія

Синонімом слова «терапія» – є «не хірургічне лікування». терапевт це  спеціаліст, що займається підтримкою здоров`я, профілактикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. На сьогодні ці функції передаються сімейному лікарю.

Терапевт або сімейний лікар, частіше за все, це перший спеціаліст, до якого ви звертаєтесь за наявності різноманітних скарг, проблем із здоров`ям або за необхідності поради спеціаліста.

Терапевт, сімейний лікар з`ясовують скарги, визначають патогномонічні симптоми, проводять первинне обстеження, розробляють план лабораторного та інструментального дослідження, радять консультацію у суміжних спеціалістів та призначають план лікування. В подальшому терапевт оцінює лікувальний ефект та спостерігає за пацієнтом.

Лікар – терапевт, сімейний лікар займається лікуванням хвороб дихання (пульмонологія), серцево – судинної системи (кардіологія), шлунково – кишкового тракту (гастроентерологія), сечовидільної системи (нефрологія), сполучної тканани (ревматологія).

В Медичному Центрі «Гравімед» лікар терапевт тісно взаємодіє з колегами різних напрямків діяльності, які працюють в клініці: ендокринологом, урологом, дерматологом, ЛОРом, акушерами – гінекологами. Прийом лікарів різних спеціалістів в одному медичному закладі є незаперечною перевагою – це суттєво пришвидшує встановлення діагнозу та дозволяє своєчасно розпочате адекватне лікування.

Консультування різних спеціалістів в клініці «Гравімед» це зручність та комфорт для пацієнтів, так як немає необхідності витрачати час та сили на пошук профільного лікаря в інших медичних установах. Це надає суттєвої переваги людям, які працюють в умовах великого міста та мають щільний робочий графік.

В медичному центрі «Гравимед» Ви отримаєте всі необхідні лабораторно – діагностичні дослідження, що відповідають вимогам міжнародних стандартів та вітчизняним рекомендаціям. Ви ніколи не залишитесь наодинці із своїми проблемами. Індивідуальний підхід та постійне піклування сучасні методи лікування та профілактики, рекомендації по здоровому образу життя – ми надаємо в клініці «Гравімед»

Консультація терапевта в медичному центрі «Гравімед» – це професійне, своєчасно  виявлене порушень роботи внутрішніх органів, виявлення причин їх появи, точна діагностика та призначення індивідуально підібраного комплексного лікування виключно необхідними медичними препаратами.

Слушним буде візит до терапевта на профілактичний огляд. На жаль більшість захворювань внутрішніх органів потребують постійного підтримуючого лікування. Тому дуже важливо своєчасно звертатись до терапевта з метою проходження профілактичного огляду або з перших днів появи специфічних симптомів. Своєчасно надана спеціалізована допомога дозволяє отримати швидкий лікувальний ефект, що, в свою чергу, дасть можливість зекономити час та гроші. Здорова людина має високу якість життя, приймає активну участь в навчанні, занятті улюбленою справою

Ефективність та конфеденційність, увага та турбота, призначення виключно необхідних методів обстеження  та лікувальних засобів. Все лише за показами – нічого зайвого. Ми не байдужі, ми цінуємо Ваш час, розуміємо ваш стан та завжди раді допомогти у стінах медичного центру «Гравімед».

Спеціалісти нашого медичного центру радять звернутися до терапевта при наступних симптомах:

• Часті простудні захворювання

• Загальна слабкість протягом тривалого часу

• Різка зміна маси тіла

• Тривалий кашель

• Головний біль та головокружіння

• Перепади артеріального тиску

• Серцебиття та біль в ділянці серця

• Біль в животі, нудота, порушення апетиту

Огляд лікаря терапевта нашого медичного центру включає:

• Огляд, збір та деталізація скарг, збір анамнезу

• Призначення необхідного переліку аналізів та додаткових методів обстеження

• Направлення до лікарів вузької спеціальності (в разі необхідності)

• Аналіз отриманих результатів

• Визначення причин патологічного стану, оцінка ризиків та перспектив

• Підбір індивідуальної схеми лікування

• Контроль ефективності лікування

Звернувшись на консультацію лікаря в медичний центр «Гравімед» Ви маєте можливість здійснити широкий спектр лікувальних та діагностичних процедур в умовах єдиного центру.


Послуги

 • Консультація терапевта400Запис на прийом


  +38 (044) 333-61-08

  +38 (067) 530-88-55


  Клініка Гравімед Київ Оболонь


  пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
  (метро Оболонь, Мінська)

  (044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
  (067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
  info@gravimed.com.ua

  Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
  Субота: 9:00 – 18:00
  Неділя: вихідний


  Гравімед © 2017-2020

  Call Now ButtonПозвонить