fbpx

УЗД під час вагітності



Ультразвукова діагностика останнім часом стала повсякденною і рекомендованою частиною допологової підтримки жінок. На початку вагітності УЗД потрібно для підтвердження серцебиття у плода і правильного його розташування у матці. На пізніших термінах кваліфікований лікар-гінеколог перевіряє розвиток дитини, плаценти та пуповини, а також загальний стан здоров’я майбутньої мами та визначає готовність її організму до пологів.

Ультразвукове сканування використовує звукові хвилі для формування зображення малюка в утробі матері, щоб його можна було побачити на моніторі. УЗД абсолютно безболісна процедура, що не має негативних побічних ефектів для матері або дитини, і може проводитися на будь-якій стадії вагітності.



Важлива порада!

Будьте відверті з лікарем, розповідайте про всі ваші особливості стану здоров’я і способу життя, намагайтеся чесно відповідати на всі питання фахівця, й обговорювати проблеми, що виникли нещодавно або існували раніше. У клініці «Гравімед» ви не зустрінете осуду або знецінення. Наша мета — ваша здорова вагітність і психологічний комфорт!

Команда нашого центру створює унікальну атмосферу відкритості та довіри з пацієнтом. Ми впевнені, що ультразвукове дослідження для вагітних — це, перш за все, щаслива подія для мами та єдина можливість подивитися на малюка «хоч одним оком». А досвідчений УЗД-фахівець оцінить ваш стан здоров’я, внесе всі необхідні параметри в електронну медичну картку та обов’язково надасть вам копію висновку.



Чи можна обійтися без УЗД під час вагітності?

Гінекологи столичної клініки «Гравімед» на Оболоні спираються на свій багаторічний досвід роботи та знання міжнародних протоколів ведення вагітності. Саме тому ми радимо всім без винятку вагітним жінкам пройти ультразвукове дослідження у кваліфікованих фахівців.

Коли можна визначити вагітність на УЗД?

Зазвичай жінка вперше звертається до фахівця на 6-9 тижні вагітності. В цей період на апараті для ультразвукової діагностики професійного класу General Electric Voluson E8 Expert в клініці «Гравімед» в Києві можна без зусиль побачити крихітний ембріон розміром не більше квасолини.

Американський конгрес акушерів-гінекологів (American College of Obstetricians and Gynecologists, ACOG) рекомендує всім майбутнім мамам пройти УЗД в першому триместрі. Це необхідно для підтвердження вагітності, а також визначення:

  • серцебиття у плода;
  • локалізації плідного мішка (виключається позаматкова вагітність);
  • кількості плодів в матці.

Більшість фахівців з практичного досвіду радять відвідати діагностичний кабінет для першого «вагітного» УЗД після 6 тижня вагітності. Попри те, що плідний мішок можна побачити вже через 4,5 тижні після вашої останньої менструації, а серцебиття може бути виявлено вже через 5-6 тижнів, повноцінна діагностика з урахуванням всіх необхідних параметрів можлива трохи пізніше.

Скільки разів проводять УЗД під час вагітності: обов’язковий план діагностики

Міжнародні протоколи допологової підтримки жінок передбачають проведення трьох УЗД за період виношування малюка за умови, що ваш гінеколог не визначить інакший план.

У деяких випадках, наприклад, якщо майбутня мама перебуває в групі високого ризику розвитку ускладнень або у неї є важкі хронічні захворювання, можуть знадобитися додаткові дослідження, зокрема, за допомогою ультразвуку.

Це безпечно для мами та її малюка. Ми завжди призначаємо тільки ті діагностичні процедури, які потрібні для точного визначення медичної проблеми та в яких є клінічна необхідність.

Чи може ультразвукове дослідження нашкодити мамі або дитині?

Ні для дитини, ні для матері немає ніяких науково підтверджених небезпек, що пов’язані з проведенням ультразвукового сканування кваліфікованим фахівцем на апараті експертного класу в профільному медичному центрі.

Ба більше, численні дослідження доводять, що УЗД на сьогодні — найефективніший і найінформативніший неінвазивний метод виявлення ускладнень вагітності, зокрема, на ранніх термінах.



Важливо!

За даними Міжнародного товариства ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології (The International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG)) і Всесвітньої організації охорони здоров’я (World Health Organization), ультрасонографія при вагітності не пов’язана з несприятливими наслідками для матері або дитини, порушенням фізичного або неврологічного розвитку, підвищеним ризиком розвитку злоякісних новоутворень в дитячому віці, відставанням в інтелектуальному розвитку або ментальними порушеннями.



Коли записатися на УЗД в першому, другому і третьому триместрах?

Перше УЗД під час вагітності (перший триместр): на 11-14 тижні

Друге УЗД при вагітності (другий триместр): на 19-21 тижні

Третє обов’язкове УЗД для вагітних (третій триместр): на 30-31 тижні

УЗД на ранніх термінах вагітності: трансвагінальне або абдомінальне УЗД? Який тип дослідження вибрати?

У першому триместрі лікарі зазвичай використовують трансвагінальне УЗД. Такий тип дослідження надає найточнішу інформацію. Плідний мішок і ембріон ще дуже малі на цьому етапі, тому рання діагностика вагітності вимагає майстерності фахівця та виконання певних технічних вимог. Трансвагінальне УЗД в більшості випадків — найкращий спосіб підтвердити наявність вагітності й провести її першу візуалізацію.

При трансвагінальному УЗД лікар вводить датчик в піхву пацієнтки. З його допомогою діагност проводить серію необхідних вимірювань, зокрема, зможе визначити точну дату зачаття, що буде проблематично зробити на пізніших термінах розвитку вагітності.

При абдомінальному (трансабдомінальному) ультразвуковому дослідженні черевної порожнини жінці запропонують пройти сканування без введення в піхву спеціального датчика, який лікар використовує при трансвагінальному УЗД.

Оцінити всі за і проти кожного методу дослідження і порекомендувати найоптимальніший варіант в кожному конкретному випадку може тільки професійний лікар. Саме тому перед проведенням УЗД необхідна його консультація.

Записатися на УЗД на Оболоні можна в клініці «Гравімед». Для цього достатньо зателефонувати (044) 333-61-08, (067) 530-88-55, (050) 500-01-67, (093) 170-51-10 або скористатися зручною формою запису  на нашому сайті.

Як підготуватися до УЗД під час вагітності

Обстеження за допомогою ультразвуку в клініці «Гравімед» — це найефективніший і найшвидший спосіб провести діагностику вагітності. Але для отримання точних результатів важливо знати, як підготуватися до УЗД.

Чудова новина! Сучасні методи діагностичної допологової підтримки не передбачають складної та тривалої підготовки. Готуватися до «вагітного» УЗД в «Гравімеді» на Оболоні не потрібно —  і це величезний плюс, адже майбутнім мамам постійно хочеться пити, їсти або відвідати туалет. Більше ніяких непотрібних обмежень!

УЗД на ранніх термінах вагітності у першому триместрі

Рутинне УЗД в першому триместрі, згідно з українським протоколом ведення вагітності, проводять всім жінкам для підтвердження розвитку вагітності навіть при відсутності будь-яких клінічних проблем, симптомів або конкретних показань від інших фахівців.

Планове УЗД проводять між 11 і 14 тижнями для кваліфікованої оцінки анатомії плода, підтвердження його життєздатності, встановлення гестаційного віку, визначення кількості життєздатних плодів, локалізації плодового мішка, виявлення грубих вад розвитку та ознак генетичних аномалій.

Крім того, УЗД в першому триместрі є частиною комбінованого скринінгу для розрахунку ризику розвитку хромосомних аномалій і прееклампсії у вагітної. Особливо важливо це для груп високого ризику розвитку ускладненої вагітності:

  • Вік понад 35 років. Ми впевнені, що це прекрасний вік для усвідомленого материнства, але уваги плануванню і веденню вагітності потрібно буде приділити трішки більше.
  • Шкідливі звички. Куріння сигарет, вживання алкоголю і наркотиків.
  • Хронічні проблеми зі здоров’ям у матері. Високий кров’яний тиск, ожиріння, діабет (будь-якого типу), епілепсія, захворювання щитоподібної залози, хвороби серця або крові, астма в стадії декомпенсації, онкологічні захворювання, травми, кровотечі та інфекційні захворювання можуть збільшити ризик розвитку ускладнень вагітності.
  • Раніше виявлені ускладнення вагітності. Різні ускладнення, що виникають під час вагітності, можуть становити небезпеку для нормального виношування дитини, а тому вимагають додаткової консультації медиків.
  • Багатоплідна вагітність. Багатоплідна вагітність — це велике щастя! Однак і уваги з боку лікарів необхідно більше.
  • Історія минулих вагітностей. Ускладнена історія пов’язаних з вагітністю розладів збільшує ризик розвитку цієї ж патології і під час наступної вагітності.

Обов’язково знайдіть час для зустрічі з гінекологами клініки «Гравімед», якщо ви чекаєте дитину або тільки плануєте вагітність. Тільки лікар зможе кваліфіковано оцінити всі ваші ризики та допомогти визначити оптимальний план подальших дій.

УЗД в другому триместрі вагітності

Якщо ви регулярно відвідували свого гінеколога в першому триместрі вагітності, варто дотримуватися цієї тактики поведінки й надалі. Контакт з лікарем налагоджений, животик активно збільшується, набридливий токсикоз вже позаду, а до пологів ще досить багато часу, щоб хвилюватися. Другий триместр при правильному медичному піклуванні та оптимістичному психологічному настрої мами — ідеальний час для підготовки до нового статусу та отримання позитивних емоцій від нього.

Щоб нічого не порушувало цю гармонію, потрібно більше відпочивати, помірно і смачно харчуватися, не забувати про прогулянки та .. слухати поради свого лікаря. Регулярні діагностичні заходи, наприклад, УЗД, у другому триместрі допоможуть контролювати розвиток і здоров’я вашої дитини, а також мамин стан.

У цей період частота рекомендованих відвідувань лікаря в клініці «Гравімед» залежить від перебігу вагітності: самопочуття майбутньої мами, а також результатів аналізів і обстежень.



Неймовірне видовище

Під час обов’язкового УЗД другого триместру — на 19-21 тижні — на вас чекає неймовірне видовище. Крім отримання життєво важливих параметрів за допомогою цього сканування ви зможете добре роздивитися свою дитину, що підросла — навіть його милі маленькі пальчики рук і ніг!



Перед проведенням ультразвукового обстеження розкажіть лікареві про:

  • інтенсивність рухів плода;
  • якість свого сну;
  • зміни у харчуванні;
  • вживання будь-яких(!) ліків, навіть нешкідливих вітамінів;
  • біль і дискомфорт (якщо є);
  • про набряки (якщо є) та інші тривожні дзвіночки.

Негайно зверніться до лікаря, якщо у вас виникли такі симптоми:

  • вагінальна кровотеча;
  • сильний та/або постійний головний біль;
  • слабкість або помутніння зору;
  • біль в животі;
  • нестримне блювання;
  • лихоманка;
  • біль під час сечовипускання;
  • підтікання рідини з піхви;
  • набряк та/або біль в одній нижній кінцівці.

Ультразвук є важливим інструментом для оцінки стану мами та дитини під час вагітності. У клініці «Гравімед» ми використовуємо виключно апарати експертного класу. Крім того, зазвичай ми надаємо довгоочікувану можливість поглянути на чарівного малюка, першої зустрічі з яким ви очікуєте вже не перший місяць.



Під час УЗ-дослідження другого триместру гінеколог оцінить:

– доведена безпека;
– неінвазивність методу;
– отримання вичерпної інформації в рамках дослідження;
– економічність;
– тривалість проведення дослідження;
– сукупність широкого спектру переваг.



Попри те, що УЗД в другому триместрі може дати багато важливої ​​інформації, воно має і свої обмеження. Деякі проблеми легше побачити раніше, інші ж не можна діагностувати до третього триместру.

Наприклад, надмірне скупчення рідини в головному мозку (гідроцефалія) може бути діагностовано за допомогою ультразвуку в другому триместрі, але невеликі дефекти серця часто залишаються непоміченими до третього УЗ-дослідження. Саме тому не варто пропускати жодного з трьох (або більше за порадою лікаря) обов’язкових досліджень в першому, другому і третьому триместрах — кожне з них унікальне і не замінює одне одного.



УЗД в третьому триместрі: в чому його особливості?

УЗД на 30-31 тижні вагітності крім інших параметрів може вказувати на ризик народження дитини раніше попередньої дати пологів.

Згідно із даними медичної статистики, передчасно народжені діти, а також ті, малюки, параметри яких випереджали або відставали від норм для свого гестаційного віку, становлять до 30% смертей новонароджених. І ці діти частіше стикаються із розвитком інших медичних проблем в короткостроковій та довгостроковій перспективі. Проведення ультразвуку на початку третього триместру покликане мінімізувати ці ризики.

Опубліковане в BMC Medicine дослідження, проведене відділенням педіатрії Університетського медичного центру в Роттердамі (department of pediatrics at University Medical Center in Rotterdam, The Netherlands) показало ефективність ультразвукового обстеження близько 30 тижня вагітності в поєднанні з оцінкою стану матері.

Це перше дослідження, в якому оцінюється ефективність ультразвукового скринінгу на пізніх термінах вагітності для виявлення ризику настання передчасних пологів і мінімізації виникнення серйозних проблем.

За словами вчених, вкрай важливо знати, чи є плід занадто маленьким або великим в певні моменти вагітності, тому що саме ці діти схильні до вищого ризику настання несприятливих наслідків, а також до перинатальної захворюваності та смертності.

Фінішна пряма: особливості третього триместру вагітності

Нормальна тривалість вагітності — близько 40 тижнів. Тижні згруповані у три триместри. Третій триместр охоплює період з 28 до 40 тижня виношування.

У цей період жінці стає важче фізично та емоційно. Вивчення і розуміння того, чого варто очікувати в третьому триместрі, знижує занепокоєння, яке наростає з наближенням пологів. У нас ви отримаєте:

  • детальну консультацію;
  • повноцінний огляд;
  • обстеження, необхідні саме у вашому випадку;
  • розробку оптимальної стратегії подальшої поведінки;
  • рекомендації щодо способу розродження;
  • психологічну підтримку від лікаря клініки «Гравімед», який пройшов з вами цей довгий шлях.

Якщо у вас все ще залишилися питання, просто домовтеся про зустріч з вашим гінекологом!

Що відбувається з тілом жінки у третьому триместрі?

У третьому триместрі майбутня мама може відчувати важкість, біль і помірну набряклість, викликану вагітністю.

Крім того, особливостями «фінішної прямої» вагітності є:

  • збільшення інтенсивності рухів дитини;
  • «тренувальні» перейми Брекстона-Гікса, які не говорять про початок родової діяльності та зазвичай не надто болючі;
  • часті сечовипускання;
  • печія;
  • помірна набряклість (ноги, руки або обличчя);
  • розвиток геморою;
  • чутливі груди, білясті або прозорі виділення з грудей;
  • труднощі зі сном: безсоння, неможливість знайти зручну позу.

Негайно зателефонуйте своєму лікареві, якщо у вас виникли:

  • хворобливий переймоподібний біль з інтенсивністю і частотою, що постійно зростають;
  • кровотеча;
  • раптове зниження активності дитини або, навпаки, значне її збільшення;
  • сильна набряклість;
  • швидке збільшення маси тіла.


УЗД, яке проводять на 30-31 тижні, необхідно для того, щоб:

● оцінити ступінь розвитку плода і визначити його передлежання;
● оцінити розмір і масу тіла плода;
● виключити аномалії та вади розвитку, які можна діагностувати тільки у цей період вагітності;
● оцінити плаценту: її форму, локалізацію, структуру, розміри;
● оцінити навколоплідні води: кількість і якість;
● уточнити, чи не порушено кровопостачання у плода.
За результатами цього обстеження та інших методів оцінки розвитку вагітності акушер-гінеколог приймає рішення про спосіб розродження і надає свої рекомендації про можливість природних пологів або щодо необхідності кесаревого розтину.



УЗД 2D, 3D і 4D при вагітності в клініці «Гравімед»

Наразі існує багато типів УЗД, які проводять під час вагітності. Всі ці дослідження використовують звукові хвилі для створення зображення. Традиційний варіант — це двовимірне зображення плода.

Однак останнім часом стали популярними тривимірні (3D), а тепер і чотиривимірні (4D) зображення.

УЗД 2D дає двомірні обриси для того, щоб побачити внутрішні органи дитини. 2D-УЗД допомагає діагностувати вади серця, проблеми із нирками та інші потенційні внутрішні проблеми у дитини.

3D-технології використовуються для демонстрації тривимірних зовнішніх зображень, які можуть бути корисні при діагностиці таких патологій, як, наприклад, розщеплення піднебіння.

Ультразвукове дослідження у форматі 4D створює зображення, яке постійно оновлюється. Подібно відео на 4D-сонограмі ви побачите, як малюк щось робить в режимі реального часу (наприклад, відкриває і закриває оченята та смокче великий пальчик).

Кожен з цих типів ультразвукового дослідження має свої переваги та недоліки. Багато сімей хочуть записатися за 3D- і 4D-УЗД, тому що отримані зображення більше схожі на фото дитини в реальному житті, ніж традиційні 2D-зображення на сірому екрані монітора.

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (англ. Food and Drug Administration, FDA) не рекомендує вам проводити УЗД виключно в цілях розваги. Слід уникати місць, які пропонують ультразвук, не рекомендований вашим лікарем, щоб не нашкодити ні собі, ні малюкові.

Дотримуватися протоколу «мінімально розумно допустимо» (англ. ALARA, скор. As Low As Reasonably Achievable) і контролювати вплив ультразвуку повинен медичний працівник, щоб обмежити вплив тепла і радіації, рівень яких складно оцінити при роботі на несертифікованих апаратах низької якості. Хоча ультразвук вважається безпечним, це стосується виключно професійного обладнання при грамотному використанні його фахівцем.

У медичному центрі Gravimed вам запропонують всі сучасні методи ультразвукового дослідження, що відповідають нормам безпеки, і допоможуть в них розібратися.

Як буде відбуватися процедура УЗД при вагітності в «Гравімеді»?

Дослідження в нашій клініці проводяться в спеціальній кімнаті з приглушеним освітленням, щоб сонографіст міг отримати чіткі зображення дитини та для комфорту майбутньої мами.

Спочатку вас попросять зняти одяг або підняти його вгору до рівня грудей і лягти на зручну медичну канапу.

Лікар нанесе спеціальний гель для ультразвукового дослідження, який забезпечує хороший контакт між датчиками апарату і шкірою.

На моніторі з’явиться чорно-біле зображення малюка. Фахівець проведе всі необхідні дослідження. Сканування не зашкодить мамі й дитині, навіть якщо сонографіст буде трохи натискати на живіт, щоб отримати кращий кут огляду.

Скільки часу потрібно для проведення УЗД у вагітних в Києві?

Процедура зазвичай займає від 20 до 30 хвилин. Її тривалість може змінюватись в залежності від багатьох факторів, наприклад, від положення дитини або її активності. Уважно розглянути непосиду вельми непросте завдання!

Якщо отримати інформативне зображення буде складно, сканування може зайняти більше часу або його необхідно повторити в інший час.

Чому варто зробити «вагітне» УЗД саме в клініці «Гравімед»?

Тільки професіонали!
В медичному центрі «Гравімед» працюють висококваліфіковані акушери-гінекологи та фахівці з ультразвукової діагностики, які володіють всіма новітніми розробками та міжнародними рекомендаціями в галузі перинатальної діагностики.

«Складні випадки»
На жаль, не кожне зародження нового життя і виношування малюка проходить без проблем і турбот. Ми ніколи не «опускаємо руки» і не залишаємо майбутню маму наодинці з її проблемами. Саме тому до нашої команди звертаються фахівці інших клінік за консультаційною експертною допомогою. Наше головне завдання — надати підтримку жінці, яка опинилася в складній ситуації в цей чутливий період свого життя! 

Постійний розвиток!
Медичний світ не стоїть на місці, тому лікарі нашої клініки регулярно удосконалюються, проходять додаткове навчання в Україні та за її межами. Саме це дозволяє нам зібрати одну з найсильніших перинатальних команд в Києві для підтримки майбутніх мам.

Кому не бажано відкладати вагітність?

Програми ведення вагітності в «Гравімеді»

Під час виношування дитини під серцем кожній жінці важливо відчувати турботу близьких, знайти «свого» лікаря, а також мати чіткий план на найближчі 9 місяців.

Ми пропонуємо 4 вдосконалені та доступні програми ведення вагітності, які враховують клінічні протоколи Міністерства охорони здоров’я України про ведення вагітності та міжнародні рекомендації для акушерів-гінекологів.

  • Базова: необхідний мінімум (до 30 тижня вагітності);
  • Максимум: максимум послуг (до 40 тижня вагітності);
  • Особлива: для багатоплідної вагітності (до 40 тижнів вагітності);
  • Індивідуальна: для групи високого ризику розвитку ускладнень вагітності (до 40 тижнів вагітності).

Скільки коштують програми ведення вагітності в Києві:

  • Базова: 25 000,00 грн;
  • Максимум: 28 000,00 грн;
  • Особлива: 30 000,00 грн;
  • Індивідуальна: 30 000,00 грн.

Вибрати найвідповіднішу програму можна під час особистої зустрічі з гінекологом, коли фахівець розповість вам про всі особливості та допоможе зробити правильний вибір.

Технічне оснащення клініки

Кожен діагностичний гінекологічний кабінет в центрі «Гравімед» на Оболоні обладнаний апаратами УЗД експертного рівня, які дають можливість лікарю своєчасно виявити проблему та її джерело, що особливо важливо при веденні вагітності. Кожен день для мами та малюка на особливому рахунку, і ми про це знаємо!



УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

  • УЗ доплерографія глибоких та поверхневих вен нижніх кінцівок800
  • УЗ доплерографія артерій верхніх кінцівок700
  • УЗ доплерографія артерій нижніх кінцівок700
  • УЗ доплерографія глибоких та поверхневих вен верхніх кінцівок800
  • УЗ доплерографія черевної аорти та її крупних гілок800
  • УЗД грудних залоз (чоловіки)450
  • УЗД доплерівське ниркових артерій500
  • УЗД доплерівське судин голови та шиї 800
  • УЗД м’яких тканин500
  • УЗД молочних залоз650
  • УЗД нирок та надниркових залоз700
  • УЗД органів калитки700
  • УЗД органів черевної порожнини700
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору900
  • УЗД парних суглобів600
  • УЗД передміхурової залози (трансабдомінально)600
  • УЗД передміхурової залози (трансректально)600
  • УЗД плевральної порожнини500
  • УЗД регіональних лімфовузлів500
  • УЗД сечового міхура з визначенням об’єму залишкової сечі600
  • УЗД слинних залоз500
  • УЗД щитовидної залози600
  • УЗД щитовидної та паращитовидних залоз700
  • УЗД легень500
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур)650
  • УЗД підшлункової залози та жовчного міхура500
  • УЗД молочних залоз з еластографією утворень700
  • УЗД печінки з еластографією800
  • УЗД щитовидної залози з еластографією утворень800
  • УЗД органів черевної порожнини з еластографією печінки900
  • УЗД до 11 тижнів вагітності850
  • УЗД плода на апараті експетного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D (I скринінг, 11+0 – 13+6 тижнів)1200
  • УЗД плода на апараті експертного класу з об’ємною реконcтрукцією зображення 3D/4D, допплерографією за показами (IІ скринінг, 18-21 тиждень)1200
  • УЗД плода на апараті експертного класу з об’ємною реконcтрукцією зображення 3D/4D, допплерографією за показами (третій триместр)1200
  • УЗД багатоплодової вагітності на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (I скринінг, 11+0 – 13+6 тижнів)1500
  • УЗД багатоплодової вагітності на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (IІ скринінг, 18-21 тижнів)1500
  • УЗД багатоплодової вагітності на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (третій триместр)1500
  • УЗД багатоплодової вагітності на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (I скринінг, 11+0 – 13+6 тижнів) (Провідний консультант: Мельник Ю.М.)1850
  • УЗД багатоплодової вагітності на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (третій триместр) (Провідний консультант: Мельник Ю.М.)1850
  • УЗД багатоплодової вагітності на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (I скринінг, 11+0 – 13+6 тижнів) (Провідний консультант: Мельник Ю.М.)1850
  • УЗД багатоплодової вагітності на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (IІ скринінг, 18-21 тижнів) (Провідний консультант: Мельник Ю.М.)1850
  • УЗД лобкового симфізу700
  • УЗД плода на апараті експертного класу з об’ємною реконcтрукцією зображення 3D/4D, допплерографією за показами (IІ скринінг, 18-21 тиждень) (Провідний консультант: Мельник Ю.М.)1700
  • УЗД плода на апараті експертного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D з допплерографією (третій триместр) (Провідний консультант: Мельник Ю.М.)1700
  • УЗД плода на апараті експетного класу з об’ємною реконструкцією зображення 3D/4D (I скринінг, 11+0 – 13+6 тижнів) (Провідний консультант: Мельник Ю.М.)1700
  • Фетометрія та допплерографія плода в динаміці (протягом 1 місяця після первинного обстеження)900
  • Цервікометрія (УЗД шийки матки)700
  • Цервікометрія (УЗД шийки матки) (доктор мед.наук, професор)800
  • Гідросонографія 3700
  • Ехосальпінгографія (визначення прохідності маткових труб під контролем УЗ)3200
  • Ехосальпінгографія (визначення прохідності маткових труб під контролем УЗ) (доктор мед.наук, професор)3700
  • УЗД органів малого тазу800
  • УЗД органів малого тазу (доктор мед.наук, професор)900
  • Фоллікулогенез (1 візит )700
  • Фоллікулогенез (1 візит ) (доктор мед.наук, професор)750
  • УЗД тазового дна750

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Володимира Івасюка, 12Д
Київ (метро Оболонь, Мінська)

(067) 530-88-55;
Замовити дзвінок

info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: Кол-центр


Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить