fbpx

Нейросонографія

26.05.2018 0
neĭrosonografiya.jpg

Чи безпечна ця процедура для маленької дитини?

Нейросонографія – це метод ультразвукової діагностики головного мозку маленької дитини через тім’ячко для раннього виявлення патологічних змін.

Нейросонографія – одна з найбільш безпечних діагностичних процедур, вона не має виражених протипоказань та будь-яких побічних ефектів.

УЗД мозку не вимагає спеціальної підготовки, застосування анестезії і може виконуватися навіть під час сну. Але абсолютна тиша і нерухомість при проведенні цього дослідження теж не потрібна. Саме тому її однаково ефективно використовують для виявлення патологій як у рухливих здорових діток, так і в відділенні інтенсивної терапії. Це одна з головних переваг цього методу.

Нейросонографія або УЗД мозку дитини – найбезпечніший метод діагностики

Сучасні протоколи лікування розглядають УЗ-дослідження мозку у маленьких дітей, при умові проведення його на професійному обладнанні, одним з найбезпечніших, адже дитина не отримує радіаційного опромінення. Тому воно може проводитися необхідну кількість разів без ризику для малюка.

Ще однією незаперечною перевагою нейросонографії, яку напевно оцінять мами непосидючих діток, є швидкість проведення процедури, яка становить всього 10-15 хвилин!

Безпечне і швидке дослідження дозволить виключити можливі хвороби головного мозку та інші патологічні зміни, не виявлені раніше, наприклад, деякі пороки розвитку.

Нейросонографія в Києві

Експерт ультразвукової діагностики, генетик клініки «Гравімед» Юрій Мельник рекомендує всім дітям у віці до одного року пройти профілактичний огляд у дитячого лікаря і хоча б один раз за цей період провести ультразвукове дослідження мозку. 

Багато неврологічних патологій, виявлених в перший рік життя малюка, лікарі сьогодні можуть повністю вилікувати або мінімізувати прояви захворювання. При своєчасному і ефективному лікуванні, призначеному за результатами УЗД мозку, дитина та її батьки через кілька років навіть не згадають про неприємний діагноз, який не давав малюкові повноцінно розвиватися.

У яких випадках треба обов’язково записати дитину на нейросонографію?

• Якщо малюк народився раніше терміну,

• Якщо маса тіла дитини при народженні була дуже маленькою або, навпаки, вище нормальних показників,

• Якщо у дитини незвична форма голови або риси обличчя,

• Внутрішньоутробна інфекція (ВУІ),

• Якщо у дитини є ознаки ураження мозку,

• Якщо малюкові після народження потрібні реанімаційні заходи або інтенсивна терапія,

• При гіпоксії плода під час розвитку в утробі матері або під час пологів,

• При важких пологах, травмах під час пологів,

• При наявності симптомів неврологічних розладів – судоми, м’язова слабкість, затримка розвитку,

• При вадах розвитку інших органів і систем.

Результати УЗ-дослідження не є остаточним діагнозом. З результатами діагностики треба відвідати дитячого лікаря, який зможе оцінити стан здоров’я маленького пацієнта і призначити лікування.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить