Нейросонографія

26.05.2018 0
neĭrosonografiya.jpg?fit=1024%2C683&ssl=1

Чи безпечна ця процедура для маленької дитини?

Нейросонографія – це метод ультразвукової діагностики головного мозку маленької дитини через тім’ячко для раннього виявлення патологічних змін.

Нейросонографія – одна з найбільш безпечних діагностичних процедур, вона не має виражених протипоказань та будь-яких побічних ефектів.

УЗД мозку не вимагає спеціальної підготовки, застосування анестезії і може виконуватися навіть під час сну. Але абсолютна тиша і нерухомість при проведенні цього дослідження теж не потрібна. Саме тому її однаково ефективно використовують для виявлення патологій як у рухливих здорових діток, так і в відділенні інтенсивної терапії. Це одна з головних переваг цього методу.

Нейросонографія або УЗД мозку дитини – найбезпечніший метод діагностики

Сучасні протоколи лікування розглядають УЗ-дослідження мозку у маленьких дітей, при умові проведення його на професійному обладнанні, одним з найбезпечніших, адже дитина не отримує радіаційного опромінення. Тому воно може проводитися необхідну кількість разів без ризику для малюка.

Ще однією незаперечною перевагою нейросонографії, яку напевно оцінять мами непосидючих діток, є швидкість проведення процедури, яка становить всього 10-15 хвилин!

Безпечне і швидке дослідження дозволить виключити можливі хвороби головного мозку та інші патологічні зміни, не виявлені раніше, наприклад, деякі пороки розвитку.

Нейросонографія в Києві

Експерт ультразвукової діагностики, генетик клініки «Гравімед» Юрій Мельник рекомендує всім дітям у віці до одного року пройти профілактичний огляд у дитячого лікаря і хоча б один раз за цей період провести ультразвукове дослідження мозку. Записатися на нейросонографію в Києві можна за телефоном (044) 333-61-08. Вартість УЗД мозку – 400 грн.

Багато неврологічних патологій, виявлених в перший рік життя малюка, лікарі сьогодні можуть повністю вилікувати або мінімізувати прояви захворювання. При своєчасному і ефективному лікуванні, призначеному за результатами УЗД мозку, дитина та її батьки через кілька років навіть не згадають про неприємний діагноз, який не давав малюкові повноцінно розвиватися.

У яких випадках треба обов’язково записати дитину на нейросонографію?

• Якщо малюк народився раніше терміну,

• Якщо маса тіла дитини при народженні була дуже маленькою або, навпаки, вище нормальних показників,

• Якщо у дитини незвична форма голови або риси обличчя,

• Внутрішньоутробна інфекція (ВУІ),

• Якщо у дитини є ознаки ураження мозку,

• Якщо малюкові після народження потрібні реанімаційні заходи або інтенсивна терапія,

• При гіпоксії плода під час розвитку в утробі матері або під час пологів,

• При важких пологах, травмах під час пологів,

• При наявності симптомів неврологічних розладів – судоми, м’язова слабкість, затримка розвитку,

• При вадах розвитку інших органів і систем.

Результати УЗ-дослідження не є остаточним діагнозом. З результатами діагностики треба відвідати дитячого лікаря, який зможе оцінити стан здоров’я маленького пацієнта і призначити лікування.


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акція на масаж
Оплати 10 сеансів масажу і отримай (10% знижку)

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019