Нейросонографія

26.05.2018 0
neĭrosonografiya.jpg

Чи безпечна ця процедура для маленької дитини?

Нейросонографія – це метод ультразвукової діагностики головного мозку маленької дитини через тім’ячко для раннього виявлення патологічних змін.

Нейросонографія – одна з найбільш безпечних діагностичних процедур, вона не має виражених протипоказань та будь-яких побічних ефектів.

УЗД мозку не вимагає спеціальної підготовки, застосування анестезії і може виконуватися навіть під час сну. Але абсолютна тиша і нерухомість при проведенні цього дослідження теж не потрібна. Саме тому її однаково ефективно використовують для виявлення патологій як у рухливих здорових діток, так і в відділенні інтенсивної терапії. Це одна з головних переваг цього методу.

Нейросонографія або УЗД мозку дитини – найбезпечніший метод діагностики

Сучасні протоколи лікування розглядають УЗ-дослідження мозку у маленьких дітей, при умові проведення його на професійному обладнанні, одним з найбезпечніших, адже дитина не отримує радіаційного опромінення. Тому воно може проводитися необхідну кількість разів без ризику для малюка.

Ще однією незаперечною перевагою нейросонографії, яку напевно оцінять мами непосидючих діток, є швидкість проведення процедури, яка становить всього 10-15 хвилин!

Безпечне і швидке дослідження дозволить виключити можливі хвороби головного мозку та інші патологічні зміни, не виявлені раніше, наприклад, деякі пороки розвитку.

Нейросонографія в Києві

Експерт ультразвукової діагностики, генетик клініки «Гравімед» Юрій Мельник рекомендує всім дітям у віці до одного року пройти профілактичний огляд у дитячого лікаря і хоча б один раз за цей період провести ультразвукове дослідження мозку. Записатися на нейросонографію в Києві можна за телефоном (044) 333-61-08. Вартість УЗД мозку – 400 грн.

Багато неврологічних патологій, виявлених в перший рік життя малюка, лікарі сьогодні можуть повністю вилікувати або мінімізувати прояви захворювання. При своєчасному і ефективному лікуванні, призначеному за результатами УЗД мозку, дитина та її батьки через кілька років навіть не згадають про неприємний діагноз, який не давав малюкові повноцінно розвиватися.

У яких випадках треба обов’язково записати дитину на нейросонографію?

• Якщо малюк народився раніше терміну,

• Якщо маса тіла дитини при народженні була дуже маленькою або, навпаки, вище нормальних показників,

• Якщо у дитини незвична форма голови або риси обличчя,

• Внутрішньоутробна інфекція (ВУІ),

• Якщо у дитини є ознаки ураження мозку,

• Якщо малюкові після народження потрібні реанімаційні заходи або інтенсивна терапія,

• При гіпоксії плода під час розвитку в утробі матері або під час пологів,

• При важких пологах, травмах під час пологів,

• При наявності симптомів неврологічних розладів – судоми, м’язова слабкість, затримка розвитку,

• При вадах розвитку інших органів і систем.

Результати УЗ-дослідження не є остаточним діагнозом. З результатами діагностики треба відвідати дитячого лікаря, який зможе оцінити стан здоров’я маленького пацієнта і призначити лікування.


Прокоментуйте

Ваш E-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *


Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Інформація

(044) 333-61-08; (067) 530-88-55
Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30
Субота: 9:00 - 18:00
Неділя: вихідний

Всі права захищені © 2017