fbpx

Сертифікація Фондом Медицини Плода

05.01.2018 4
map-FMF-accredited-practitioners-e1546724138292.jpg

Шановні друзі!!! Вчора ми отримали чергове визнання високої кваліфікації наших співробітників міжнародною організацією Фонд Медицини Плода. Ми щиро вітаємо Петренко Галину Олександрівну та Шляхтіну Анастасію Олександрівну з успішним проходженням аудиту та отриманням міжнародно визнаного сертифікату спеціаліста ультразвукової діагностики в перінатології.  Ми щиро раді, що у наших колег, які працюють в нашому медичному центрі, зберіглось бажання до опанування новітніх методик діагностики та залишається жага до самовдосконалення.

Для того, щоб оцінити важливість отримання даного сертифікату слід відмітити, що Фонд Медицини Плода (Fetal Medicine Fundation FMF, London, UK), це міжнародна організація, що поєднує Fetal Medicine Fundation Deutschland, Fetal Medicine Fundation United Kingdom та Degum (німецьке товариство ультразвуку в медицині). Ідеєю створення такої організації стало впровадження та контроль якості стандартизованого обстеження вагітних жінок. З метою отримання достовірної інформації про стан внутрішньоутробного стану плоду в період з 11-го по 14-ий тиждень вагітності неінвазивним методом, розроблено стандарти ультразвукового обстеження на сканерах експертного класу. В разі наявності у лікаря спеціалізованих знань та, за умови технічного забезпечення, виконання кваліфікованої діагностики в першому триместрі дозволяє:

  • підтвердити нормальну анатомію плода на ранніх термінах вагітності
  • ідентифікувати групи ризику за хромосомною аномалією, вадою серця, аномалією скелету, генетичною патологією
  • попередити не обов’язкове інвазивне втручання
  • стимулювати ранній прояв позитивних емоцій у майбутніх батьків

Слід зазначити, що проходження аудиту потребує від претендента великого обсягу знань, вільного володіння технічними можливостями ультразвукових сканерів, глибокого розуміння процесу внутрішньоутробного розвитку плода та витрат великої кількості часу та енергії. Аудит охоплює перевірку теоретичних знань та практичних навичок. Вдале складання теоретичного іспиту потребує підтвердження практичними діями.  Адекватність виконання дослідження та правильність проведених вимірювань  засвідчується  надсиланням фото та відеоматеріалів з УЗ апарата в центральний офіс Фонду для оцінки експертами. В разі успішного складання обох складових іспиту лікар отримує строго персоніфікований  FMF ID термін дії якого – 1 рік. Продовження дії сертифіката можливо лише за умови регулярного надсилання фото досліджень з результатами вимірювань. В разі відсутності подібних дій – сертифікат анулюється.

З огляду на все наведене вище ми можемо стверджувати, що лікар, який отримав визнання Фондом Медицини Плода виконує  високоякісну та кваліфіковану діагностику на апаратурі експертного класу. А методики проведення дослідження та отримання даних відповідають вимогам світового рівня.

З гордістю  хочу відмітити, що на сьогоднішній день в Україні є лише 94 лікаря, які отримали подібний сертифікат. І четверо з них Працюють в Медичному Центрі «Гравімед»

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Дмитро
Дмитро
4 years ago

Це суттєвий показник прогресу. Сучасні визнанні світом методики діагностики. Радий, що вони з нами!!!

Галина Петренко
Галина Петренко
4 years ago
Reply to  Дмитро

На гарних апаратах і на ФМФ можна сходити 🙂 Ну і додам, що наші колеги – Алла Лазаревич та Марія Криворук також сертифіковані спеціалісти, і особисто мені приємно бути поруч із колегами-професіоналами!!!

Алла
Алла
4 years ago

Дякую Галина Олександрівна за колегіальність)
Вітаю!!! Ти цього варта !


Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить