Здорове майбутнє

19.05.2019 0
10doctors.jpg?fit=900%2C600&ssl=1

Яких лікарів потрібно обов’язково відвідати з дитиною до року

З моменту народження, і навіть до нього, сучасна дитина буде регулярно стикатися з медичними працівниками. Ці фахівці допоможуть новоспеченій мамусі у догляді за найменшим членом сім’ї, і знайдуть відповіді на всі питання, що виникають в перші місяці після його народження. Крім того, досвідчені лікарі зможуть діагностувати захворювання на ранній стадії та забезпечити необхідну медичну підтримку молодим батькам з немовлям.

Раньше считалось, что младенцам достаточно осмотра семейного врача или педиатра. Сейчас же, из-за распространенности ряда патологий, список специалистов, которых стоит посетить с ребенком, немного увеличился.

Гармонійний початок: турбота про здоров’я дитини до його народження

Сьогодні піклуватися про дитину можна задовго до народження. Ще на етапі планування материнства потрібно відвідати лікаря-гінеколога, який порадить мамі позбутися шкідливих звичок і дотримуватися принципів правильного харчування. При необхідності фахівець порадить вживати лікарські засоби, що будуть сприяти настанню здорової вагітності.

Після цього, коли тест-система покаже довгоочікувані дві смужки, жінці необхідно записатися до лікаря, який проведе гінекологічний огляд та ультразвукове дослідження.

У сучасній київській клініці «Гравімед», що знаходиться на Оболоні, у майбутньої мами є можливість не тільки обрати собі лікаря, який буде консультувати її протягом усього періоду виношування дитини, але і визначити разом з ним програму ведення вагітності, яка підходить для кожного конкретного випадку.

• Ведення фізіологічної вагітності — пакет «Базовий» (всі необхідні клінічні, лабораторні та інструментальні методи обстеження) – 24000 грн.
• Ведення фізіологічної вагітності — пакет «Максимум» (розширений пакет необхідних клінічних, лабораторних та інструментальних методів обстеження) – 27000 грн;
• Ведення фізіологічної багатоплідної вагітності — пакет «Особливий» (всі необхідні клінічні, лабораторні та інструментальні методи обстеження для майбутніх мам, які очікують народження двійнят або трійнят) – 29000 грн.

Педіатр або сімейний лікар: кого вибрати?

Одразу після народження малюка перед його батьками стає важливе питання — кого обрати: педіатра чи сімейного лікаря? Хто буде спостерігати за дорослішанням маленької людини? В цьому випадку, перш за все, потрібно подивитися на кваліфікацію фахівця. Обидва ці лікарі можуть:

• Провести плановий щорічний медичний огляд;
• Лікувати поширені інфекційні захворювання;
• Оцінити стан дитини та при необхідності направити її до профільного фахівця;
• Вибирати метод профілактики та коригувати лікування хронічних патологій.

Більшість батьків, особливо в великих містах, традиційно обирають педіатра, особливо в перші роки життя дитини. Цей фахівець має глибші пізнання в області особливостей лікування хвороб у немовлят.

Однак, варто зауважити, що хороший сімейний лікар може консультувати маленького пацієнта дуже багато років, лишаючись при цьому фахівцем, що добре знайомий з його історією хвороби. Педіатр же повинен передати дитину лікарю загальної практики приблизно у 16-17 років.

Тільки батьки можуть прийняти правильне рішення у цьому непростому виборі, керуючись при цьому відгуками про лікаря і своєю інтуїцією.

Візит до лікаря з немовлям: на що зверне увагу фахівець?

Під час консультації лікар зважить дитину, визначить її зріст, оцінить розвиток, і при необхідності запропонує відвідати вузькопрофільного спеціаліста або отримати чергову дозу вакцини в кабінеті щеплення.

Коли малюкові виповниться рік, батькам відвідувати лікаря можна набагато рідше, в залежності від стану здоров’я дитини та рекомендацій медиків.

Однак, варто пам’ятати, що будь-якій дитині, та й дорослій людині, яка добре себе почуває, необхідно мінімум один раз на рік відвідувати лікаря і проходити профілактичний медичний огляд.

Крім педіатра або сімейного лікаря батькам немовляти треба запланувати візит до:

• дитячого стоматолога;
• ортопеда;
• невролога;
• офтальмолога;
• фахівця з УЗ-діагностики.

Саме УЗ-дослідження є головним і основним діагностичним заходом, який включено до більшості протоколів лікування як найкращий метод діагностики в педіатричній практиці. Ефективна, неінвазивна та абсолютно безпечна для немовлят ультразвукова візуалізація, проведена фахівцем, допоможе виявити, наприклад, небезпечні ортопедичні та неврологічні патології.

УЗД кульшових суглобів (для дітей) – найкращий спосіб виявити патології розвитку суглобів якомога раніше. Вартість процедури – 400 грн;
Нейросонографія. УЗД мозку дозволить на ранній стадії виявити захворювання головного мозку та інші патологічні зміни, що не були діагностовані раніше, наприклад, деякі вади розвитку. Вартість процедури – 400 грн.

Досвідчений фахівець з УЗД клініки «Гравімед» Юрій Мельник рекомендує всім дітям у віці до 12 місяців  хоча б одного разу пройти УЗД мозку. Записати дитину на УЗД кульшових суглобів треба 3 рази протягом першого року життя — в 1, 3 та 6 місяців.

Записатися на нейросонографію та УЗД кульшових суглобів у Києві можна за телефоном (044) 333-61-08.


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акція на масаж
Оплати 10 сеансів масажу і отримай (10% знижку)

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019