Статті


massotherapy.jpg?fit=800%2C533&ssl=1

Вплив прогресу на опорно-руховий апарат

Технічний прогрес додав в життя людини не тільки позитив, а й велику кількість факторів, що змінили звичний плин життя людства. У сотні разів змінилася швидкість обміну інформацією, в мільйони разів збільшився її обсяг і в сотні разів зменшилася необхідність фізичної активності для передачі даних. В результаті технічного прогресу спосіб життя наших співгромадян став малорухливим, що неминуче призвело до збільшення дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату.

Лише мала частина населення адекватно оцінює загрозу тривалого статичного навантаження і дотримується правил ефективної профілактики таких захворювань, як остеохондроз, деформуючий артроз, стресові ураження опорно-рухового апарату, грижа міжхребцевого диска і багатьох інших. Ці люди регулярно займаються лікувальною фізкультурою або спортом. Або не засиджуються у вимушеному положенні більш ніж 45-50 хвилин, виконують виробничу гімнастику, стежать за масою тіла та здоровим харчуванням.


FB_masage3-e1546723874827.jpg?fit=1200%2C628&ssl=1

Чому він необхідний кожному міському жителю?

Масаж – це комплекс прийомів фізичного впливу на тіло людини, який здійснюється безпосередньо руками масажиста або за допомогою спеціального обладнання.

Масаж як ефективний засіб лікування і профілактики багатьох захворювань доступний не тільки відвідувачам дорогих SPA-курортів. Професійну масажну терапію надають і деякі столичні клініки.

Лікувальний та профілактичний ефект процедури очевидний. Вже після першого сеансу масажу знижується рівень стресу, нормалізується сон та підіймається життєвий тонус. Курс масажу здатний поліпшити кровообіг, підвищити імунну функцію організму, мінімізувати головний біль.


Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акція на масаж
Оплати 10 сеансів масажу і отримай (10% знижку)

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019