Лікувальний масаж

19.05.2019 0
massotherapy.jpg?fit=800%2C533&ssl=1

Вплив прогресу на опорно-руховий апарат

Технічний прогрес додав в життя людини не тільки позитив, а й велику кількість факторів, що змінили звичний плин життя людства. У сотні разів змінилася швидкість обміну інформацією, в мільйони разів збільшився її обсяг і в сотні разів зменшилася необхідність фізичної активності для передачі даних. В результаті технічного прогресу спосіб життя наших співгромадян став малорухливим, що неминуче призвело до збільшення дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату.

Лише мала частина населення адекватно оцінює загрозу тривалого статичного навантаження і дотримується правил ефективної профілактики таких захворювань, як остеохондроз, деформуючий артроз, стресові ураження опорно-рухового апарату, грижа міжхребцевого диска і багатьох інших. Ці люди регулярно займаються лікувальною фізкультурою або спортом. Або не засиджуються у вимушеному положенні більш ніж 45-50 хвилин, виконують виробничу гімнастику, стежать за масою тіла та здоровим харчуванням.

Як правило, відсутність профілактичних дій призводить до появи тягучого або тупого болю в області спини, який має тенденцію до прогресування. В цей час кожен починає замислюватись: а чи є лікувальний засіб, який може допомогти позбутися від неприємних симптомів?

Що можна зробити, щоб і не складно, і ліків пити не треба?

Така методика є. Мало того, що вона дає рішення більшості проблем на ранніх стадіях, – вона ще й приємна! Якісний, відомий з давніх часів, ефективний метод — масаж м’язів спини.

Масаж є перевіреним і дієвим засобом впливу на тканини та органи людського тіла. Ще Авіценна, знаменитий філософ і лікар, який написав кілька сотень медичних трактатів, описуючи схеми лікування деяких захворювань, говорив про те, що крім тепла і корисних трав необхідний масаж.

Масаж, як метод лікування багатьох хвороб

Незаперечний факт! Масаж, як метод лікування багатьох хвороб за допомогою ручних і апаратних методів, сприяє відновленню м’язової активності, поліпшенню кровообігу і лімфовідтоку. Він активізує процеси обміну речовин, може стимулювати тонус центральної нервової системи або розслабляти її.

Під час процедури механічна енергія рухів позитивно впливає на весь нервово-м’язовий апарат. Знижується кількість больових відчуттів, поліпшується кровопостачання тканин, зникають набряки, відбувається загальне очищення організму. До того ж, масаж – процедура приємна і комфортна для пацієнтів. Лікувальний масаж є важливою складовою частиною лікування захворювань опорно-рухової системи. У медичному центрі “Гравімед” масаж проводиться висококваліфікованими дипломованими спеціалістами з медичною освітою. Наші фахівці чітко розуміють сенс кожного масажного руху та усвідомлюють свої дії.

Масаж м’язів спини є невіддільною частиною сучасних схем лікування остеохондрозу хребта, грижі міжхребцевих дисків, корінцевого синдрому, сколіозу тощо. Не варто забувати, що на базі нашого медичного центру ортопедами-травматологами проводиться консервативне лікування наступних ортопедичних нозологій: артрози та артрити різного походження, плечолопатковий періартрит, епікондиліти, тендовагініти, бурсити різного генезу, п’яткова шпора, посттравматичні, післяопераційні та постіммобілізаційні контрактури, “коліно стрибуна”, “лікоть тенісиста” і багато інших патологічних станів опорно-рухового апарату.

Масаж – дійсно ефективний, доступний і приємний метод профілактики та лікування великої кількості різноманітних захворювань.


Оставить комментарий

avatar
  Subscribe  
Notify of

Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акция на массаж
Акційна пропозиція !!!
«Впевнена жіночність»
18% знижка

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019