fbpx

Лікувальний масаж

19.05.2019 0
massotherapy.jpg

Вплив прогресу на опорно-руховий апарат

Технічний прогрес додав в життя людини не тільки позитив, а й велику кількість факторів, що змінили звичний плин життя людства. У сотні разів змінилася швидкість обміну інформацією, в мільйони разів збільшився її обсяг і в сотні разів зменшилася необхідність фізичної активності для передачі даних. В результаті технічного прогресу спосіб життя наших співгромадян став малорухливим, що неминуче призвело до збільшення дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату.

Лише мала частина населення адекватно оцінює загрозу тривалого статичного навантаження і дотримується правил ефективної профілактики таких захворювань, як остеохондроз, деформуючий артроз, стресові ураження опорно-рухового апарату, грижа міжхребцевого диска і багатьох інших. Ці люди регулярно займаються лікувальною фізкультурою або спортом. Або не засиджуються у вимушеному положенні більш ніж 45-50 хвилин, виконують виробничу гімнастику, стежать за масою тіла та здоровим харчуванням.

Як правило, відсутність профілактичних дій призводить до появи тягучого або тупого болю в області спини, який має тенденцію до прогресування. В цей час кожен починає замислюватись: а чи є лікувальний засіб, який може допомогти позбутися від неприємних симптомів?

Що можна зробити, щоб і не складно, і ліків пити не треба?

Така методика є. Мало того, що вона дає рішення більшості проблем на ранніх стадіях, – вона ще й приємна! Якісний, відомий з давніх часів, ефективний метод — масаж м’язів спини.

Масаж є перевіреним і дієвим засобом впливу на тканини та органи людського тіла. Ще Авіценна, знаменитий філософ і лікар, який написав кілька сотень медичних трактатів, описуючи схеми лікування деяких захворювань, говорив про те, що крім тепла і корисних трав необхідний масаж.

Масаж, як метод лікування багатьох хвороб

Незаперечний факт! Масаж, як метод лікування багатьох хвороб за допомогою ручних і апаратних методів, сприяє відновленню м’язової активності, поліпшенню кровообігу і лімфовідтоку. Він активізує процеси обміну речовин, може стимулювати тонус центральної нервової системи або розслабляти її.

Під час процедури механічна енергія рухів позитивно впливає на весь нервово-м’язовий апарат. Знижується кількість больових відчуттів, поліпшується кровопостачання тканин, зникають набряки, відбувається загальне очищення організму. До того ж, масаж – процедура приємна і комфортна для пацієнтів. Лікувальний масаж є важливою складовою частиною лікування захворювань опорно-рухової системи. У медичному центрі “Гравімед” масаж проводиться висококваліфікованими дипломованими спеціалістами з медичною освітою. Наші фахівці чітко розуміють сенс кожного масажного руху та усвідомлюють свої дії.

Масаж м’язів спини є невіддільною частиною сучасних схем лікування остеохондрозу хребта, грижі міжхребцевих дисків, корінцевого синдрому, сколіозу тощо. Не варто забувати, що на базі нашого медичного центру ортопедами-травматологами проводиться консервативне лікування наступних ортопедичних нозологій: артрози та артрити різного походження, плечолопатковий періартрит, епікондиліти, тендовагініти, бурсити різного генезу, п’яткова шпора, посттравматичні, післяопераційні та постіммобілізаційні контрактури, “коліно стрибуна”, “лікоть тенісиста” і багато інших патологічних станів опорно-рухового апарату.

Масаж – дійсно ефективний, доступний і приємний метод профілактики та лікування великої кількості різноманітних захворювань.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Клініка Гравімед Київ Оболонь


пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ
(метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08; (050) 500-01-67;
(067) 530-88-55; (093) 170-51-10;
info@gravimed.com.ua

Понеділок – п’ятниця: 8:30 – 19:30
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: вихідний


0 0 vote
Article Rating

Гравімед © 2017-2020

Call Now ButtonПозвонить