Вертебрологія, масаж


АКЦІЯ: МАСАЖ СПІНИ


ЦІНА

195 грн замість 280 (при передоплаті за 5 масажів)


ДОСВІД

Професійний масажист з профільною освітою


БОНУС

Консультація вертебролога з 30% знижкою в подарунокВертебрологія – нова, сучасна область медичної науки, яка займається вивченням фізіології та патології хребта. Лікар вертебролог займається лікуванням захворювань хребта.
Звернутися по допомогу до такого спеціаліста слід при болі в спині, частих головних болях, болю та обмеженні обсягу рухів в хребті та суглобах рук та ніг, порушенні чутливості, появи слабкості в кінцівках.
До компенції вертебролога входять хвороби, які часто лікують травматологи, неврологи, нейрохірурги. Наприклад остехондроз, грижі та протрузії міжхребцевих дисків, спонділоартроз, післятравматичні наслідки, деформація хребта (сколіоз), порушення кровообігу в басейні хребцевих артерій та судин головного мозку.

Серед методів лікування патології хребта існують консервативні та оперативні методи лікування.

Оперативні методи знаходяться в компетенції нейрохірургів та ортопедів – травматологів. Вибір подібного методу здійснюють в разі розвитку патологічних змін, що не підлягають консервативній терапії

До консервативних методик відносять широкий арсенал процедур, основною метою виконання яких є: зняття запального, больового та набрякового синдромів, покращення мікро циркуляційних властивостей місцевого кровообігу, зняття м’язового спазму, стимуляція м’язової діяльності, покращення нейро – м`язевої передачі, ліквідація ділянок міофіброзу та тригерних точок.

Перерахованих ефектів досягають, використовуючи різні види фармакологічного та фізіотерапевтичного лікування. З фармакологічних груп препаратів найчастіше використовують протизапальні препарати, сечогінні, нейротропні, вітамінні та загально зміцнюючи. З групи фізіотерапевтичних лікувальних процедур використовують магніто-лазеротерапію, електротерапію, теплову та ударно – хвильову терапію. Високу ефективність в лікуванні патології хребта та суглобів показують різні види бальнеологічних процедур: підводний душ – масаж, душ Шарко, підводний осьовий витяг хребта та інші. Суттєвого позитивного впливу на формування вірного рухового стереотипу має виконання вправ лікувальної фізичної культури. Найчастіше проводять курсове, комплексне лікування, з групуванням вище зазначених процедур в комплекси в умовах денних стаціонарів, водолікарень, санаторно – курортних комплексів.

Окремої уваги заслуговує масаж м`язів спини та кінцівок. Адже ця процедура має позитивний вплив на всі ланки патологічного процесу. Велика кількість технік виконання масажу дозволяє індивідуально підходити до кожного пацієнта. Акцентовано впливати на більш яскраво виражені патологічні зміни.

За допомогою різних технік можна як розслабити людину, так і стимулювати м’язовий тонус, знизити або підвищити артеріальний тиск, активізувати або заспокоїти нервову систему.

При роботі професійного масажиста на м`язах спини та кінцівок покращується мікроциркуляція. Індивідуальне пропрацювання тригерних зон та міофіброзів при персональному, унікальному виконанні масажних прийомів дає максимальний оздоровчий ефект.

Одним із важливих факторів є те, що масаж приносить естетичне задоволення, що має надважливе значення в досягненні позитивного лікувального ефекту. Цей метод є єдиним корисним та приємним одночасно.

В медичному центрі «Гравімед» використовують широкий арсенал консервативних методик, що об’єднанні в лікувальні комплекси. Для забезпечення повноцінного та ефективного лікувального процесу ми застосовуємо ряд різноманітних методик масажу, мануальну корекцію міжхребцевих суглобів, міофасціальний реліз та постізометричну релаксацію. Чудовий ефект показує застосування фізіотерапевтичного лікування та різноманітних способів введення медикаментозних гомеопатичних препаратів.
Комплексний підхід в лікування захворювань хребта та суглобів дає стійкі та позитивні результати від проведених процедур.


Послуги

 • Консультація вертебролога400
 • Консультація травматолога-ортопеда400
 • Внутрішньосуглобова ін’єкція280
 • Параартикулярна блокада260
 • Пункція піднігтьової гематоми (травматолог)250
 • Пункція суглобу280
 • Блокада паравертебральна290
 • Блокада тригерної зони (точки)260
 • Постізометрична релаксація групи м’язів180
 • Внутрішньосуглобова ін’єкція250
 • Пункцыя суглобу250
 • Параартикулярна блокада230
 • Паравертебральна блокада250
 • Блокада тригерноъ зони (точки)230
 • Постізометрична релаксація групи м’язів160
 • Лікувальний масаж верхньої кінцівки (однієї)80
 • Лікувальний масаж нижньої кінцівки (однієї)90
 • Лікувально-профілактичний масаж голови (лобно-скроневої та потилично-тім’яної ділянки)120
 • Лікувально-профілактичний масаж спини, верхніх та нижніх кінцівок (загальний масаж)480
 • Лікувально-профілактичний масаж спини280Запис на прийом


+38 (044) 333-61-08

+38 (067) 530-88-55


Медичний центр Київ Оболонь

Місія Медичного центру «Гравімед» полягає у створенні якісної, доступної медичної послуги для широкого загалу населення та формування культури ставлення людей до свого здоров’я, як до найвищої цінності та найдорожчого багатства людини.

Акция на PRP
До кінця лютого – 10% знижка на всі види плазмоліфтінга (PRP)

пр. Героїв Сталінграда, 12Д Київ (метро Оболонь, Мінська)

(044) 333-61-08 info@gravimed.com.ua

Понеділок - п'ятниця: 8:30 - 19:30 Субота: 9:00 - 18:00

Неділя: вихідний

Гравімед © 2017-2019